دستگاه جوجه کشی دست دوم

دستگاه جوجه کشی دست دوم

مشکلات خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم

انتخاب و خرید ماشین جوجه کشی یک کار بسیار سخت و دشوار می باشد که ابتدا باید تحقیق و بررسی لازم از کمپانی مورد نظر را انجام داد. برخی افراد برای خرید دستگاه اقدام به خرید ماشین جوجه کشی دست دوم می کنند که متاسفانه با خرید ماشین دست دوم ضرر زیادی شامل حالشان می شود. زیرا بعد از مدتی شروع به خرابی میکند، حتی متواند به اندازه یک دستگاه جوجه کشی نو برایتان هزینه بتراشد.

توجه داشته باشید کاربری که اقدام به فروش دستگاه خود میکند با استفاده کامل و گذراندن مدت گارانتی میخواهد دستگاه جدیدی را جایگزین دستگاه قدیمی خود کند حتی ممکن است برخی قطعات دستگاه معیوب و دچار مشکل شده باشند.

جدای از مسائل فنی، دستگاه میتواند شامل ویروس ها و بیماری های مختلفی باشد که خریداری این دستگاه ها میتواند میزان تلفات تخم های نظفه دار شما را در دوره اول افزایش دهد. در کل این دستگاه ها، وسیله ای مصرفی می باشند و حتما باید دستگاه نو از کمپانی معتبر خریداری نمایید تا نسبت به گارانتی و خدمات پس از فروش و تامین قطعات شما را ساپورت نماید.

اگر باز هم بدنبال خرید ماشین جوجه کشی کار کرده و دست دوم هستید، درادامه چند نکته کلیدی که میتواند به شما برای انتخاب دستگاه مورد نظرتان کمک کند اشاره میکنیم.

دستگاه جوجه کشی دست دوم

نکاتی درباره خرید ماشین جوجه کشی کار کرده

اول از همه باید به این نکته اشاره کنم که به هیچ عنوان دستگاه دست دوم خود را از اینترنت خریداری نکنید.

هوای گرم به هیچ وجه نباید از بدنه به بیرون رود پس باید بسیار دقت کنید که تمام درزگیرها و چفت بست ها به خوبی محکم باشند. برای اطلاع از سلامت بدنه و درزگیرها بهتر است دستگاه را قبل از خرید روشن کرده و دما و رطوبت دستگاه را با دماسنج دقیق و رطوبت سنج در طول ۲۴ ساعت به طور مرتب تست کنید. هر برد جوجه کشی دارای دما و رطوبت و امکانات مختلفی میباشد که بهتر است آنها را در نظر گرفته، تنظیم کنید و از صحت عملکرد آن مطمئن شوید.

برای اطمینان از راک های روی دستگاه باید بعد از روشن کردن ماشین دست خود را بروی راک ها گذاشته و فشار ایجاد کنید و در همین حال توسط سیستم چرخشی دستی راک ها را بچرخوانید. با انجام این عمل به موتور چرخان جوجه کشی فشار وارد میشود و میتوانید از خرابی و مشکل داشتن دستگاه مطلع شوید. تست کردن فن های گردش هوا را نیز فراموش نکنید.

سایر تجهیزات ماشین جوجه کشی دست دو

شانه های ماشین جوجه کشی کارکرده هم باید مانند بدنه دستگاه چک شوند زیرا خیلی با اهمیت بوده و باید از نزدیک چک شوند.

البته بررسی شانه ها به جنس و نوع آنها بستگی دارد. اگر شانه های ماشین جوجه گیری دست دومی که قصد خرید آن را دارید از پلاستیکی، PVC و یا  ABS باشند (ABS بهترین نوع شانه محسوب میشود زیرا گازهای سمی را از خود ساطع نمیکند) اگر دستگاه مورد نظرتان دارای شانه های پلاستیکی بود، بهتر است از قرار دادن تخم های نطفه دار در داخل آنها خودداری کنید. برای انجام عمل جوجه کشی شانه های جدید خریداری کنید زیرا این مدل از شانه ها تمام آلودگی ها و کثیفی های جوجه آوری های قبلی را با خود دارند و به هیچ وجه نمیتوان عمل باکتری زدایی را انجام داد.

شانه های دستگاه

نا گفته نماند شانه های پلاستیکی کار کرده میتوانند بدلیل جوجه گیری زیاد و در معرض گرما قرار گرفتن و رطوبت بالا گاز های سمی از خود ساطع کنند که خسارات جبران ناپذیری را برای شما خواهد داشت.

دی کیو شاپ با دارا بودن از گروه خدمات و کارشناسان فنی و خبره با خرید دستگاه جوجه کشی توسط مشتریان عزیزمان ، پا به پای این عزیزان قدم بر می دارند و نواقص احتمالی را پوشش می دهند و کمک یار ماشین جوجه آوری خواهند شد و پاسخگوی مشتریان محترم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *