فروش دستگاه جوجه کشی

۴.۶/۵ - (۵۹ امتیاز)

دستگاه جوجه کشی یکی از مهم ترین تجهیزات در پرورش و تکثیر طیور است. انتخاب و خرید دستگاه مناسب نقش مهمی در سود و بازدهی ( هچ ) داشته و باید با مشاوره از کارشناسان و افراد با تجربه انجام شود.

دستگاه جوجه کشی ایرانی

مجموعه ی دی کیوشاپ از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی و نماینده فروش برترین برندهای تولید کننده دستگاه ایرانی و خارجی است.

دماوند

شرکت بلدرچین دماوند از قدیمی ترین و خوشنام ترین تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی است. از مزایای محصولات این شرکت می توان به گارانتی ۲ ساله ، کیفیت بالا، پشتیبانی و خدمات پس از فروش متعهد اشاره کرد. مجموعه ی دی کیو شاپ به عنوان نماینده فروش دستگاه های جوجه کشی دماوند ، محصولات این شرکت را با بهترین قیمت در سراسر کشور عرضه می کند. از بهترین محصولات این مجموعه می توان به دستگاه داتیکس اشاره کرد که عملکرد فوق العاده ای برای پرندگان زینتی دارد.

دستگاه های کاکس

شرکت کاکس ماشین ، تولید کننده دستگاه های خانگی و صنعتی کاکس است. این مجموعه فعالیت بسیار گسترده ای در صادرات دستگاه جوجه کشی و تجهیزات جانبی به سایر کشورهای منطقه و قاره آفریقا دارد. دی کیوشاپ به عنوان نماینده و عامل پخش و فروش دستگاه های کاکس ، فروش و خدمات فنی محصولات این برند را در سراسر کشور انجام می دهد.

دستگاه جویبار

شرکت ماشین طیور جویبار با حدود ۳ دهه تجربه در ساخت و طراحی دستگاه های جوجه کشی بزرگ و صنعتی اعتبار و جایگاه خاصی در بین برندهای ایرانی دارد. از محصولات این مجموعه می توان به دستگاه ۲۰ هزار تایی مرغ اشاره کرد. ظرفیت این دستگاه برای تخم بلدرچین ۴۶ هزار عدد می باشد ! بدون شک برند جویبار انتخاب بسیاری از افرادی است که به دنبال یک ماشین جوجه کشی بزرگ و صنعتی با کیفیت هستند.

دستگاه جوجه کشی چیست؟

دستگاه های انکوباتور Incubator نوعی شبیه ساز شرایط جنین در تخم نطفه دار می باشد. این دستگاه ها شرایط مناسب برای شکل گیری و خارج شدن جوجه از تخم را فراهم می کنند. که مهم ترین مسئله در این فرایند تنظیم دما و رطوبت و چرخش تخم ها در زمان مناسب می باشد.

گارانتی ماشین جوجه کشی و خدمات پس از فروش چند سال است؟

معمولا اکثر تولید کنندگان دستگاه ها، ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش به مشتریان را تضمین می دهند. خوشنامی و تجربه ی سایر مصرف کنندگان نیز از مسائل مهمی است که باید هنگام خرید و انتخاب در نظر داشته باشید.

نکات مهم در خرید دستگاه

 • انتخاب برند معتبر و خوشنام
 • انتخاب ظرفیت مناسب ( تریجیحا استفاده از ظرفیت های پایین و تعداد دستگاه بالا جهت کاهش ریسک در خرابی )
 • بررسی دقیق و مشاوره از افراد فعال در این صنعت
 • بررسی وجود قطعات یدکی دستگاه در بازار
 • بررسی تعداد نمایندگی ها و تعمیر کارها در شهر شما
سوالات متداول
 • دستگاه انالوگ بهتر است یا دستگاه جوجه کشی اتوماتیک ؟
  امروزه تمام دستگاه های موجود در بازار اتوماتیک و هوشمند هستند. مسلما این نسل از دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی و دقت بالایی که دارند، تاثیر بسیاری در افزایش بهره وری و سود شما خواهند داشت.
 • دستگاه جوجه کشی ایرانی بهتر است یا خارجی ؟
  اکثر دستگاه های موجود در بازار تولید ایران هستند. و با توجه به قیمت و خدمات پس از فروش و تامین قطعات مسلما خرید دستگاه های ساخت ایران مقرون به صرفه تر می باشد. همچنین کیفیت این دستگاه ها در سال های گذشته بالا رفته است.