درباره ما

۴.۵/۵ - (۲۸ امتیاز)

در سال ۱۳۸۸ با مشارکت جمعی از متخصصان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی تشکیل شد. مهندس افرابندپی مـدرک کاردانی از دانشگاه جهاد کشاورزی تهران و کـارشـناسی خود را در رشته پـرورش طیور از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی استان مـازندران اخذ نمودند. گروه با نیل به پیشرفت صنعت طیور کشور و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و متخصص بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد دنیا روانه بازار هدف می کند.

dq1small-logo

محصولات کلی ما شامل :

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، کبک ، دستگاه های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. محصولات ما در زمینه تولید محصولات طیور در کنار دیگر رقبا در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا گروه علمی پـرطلایی جهت کـارآفرینی و تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی با مشتریان محترم برقرار می کند.

گروه علمی ما متشکل از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر در زمینه انواع طیور و همکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری در تولید پایان نامه ها و پروپازال های تخصصی مرتبط با بلدرچین و سایر پرندگان به تولید دانش دراین صنعت می پردازد . دی کیو شاپ بعنوان نماینده بلدرچین دماوند می باشد.

امروزه بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی ( دی کیو شاپ ) موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا بخصوص جوجه درآوری غاز و قرقاول، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه جوجه کشی در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه جوجه کشی می باشد.

ما با افتخار اعلام می نماییم بخاطر مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص و خبره خود در زمینه تولیدات طیور گام مثبتی برای کارآفرینی و تغذیه سالم اقشار مردم جامعه برداشته ایم.

مــعرفی بـخشـی از مـحصولات و خدمات ما:

دستگاه های جوجه کشی براساس سایز پرندگان متغیر می باشد. فروش دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی تمام اتوماتیک با ظرفیت های ۱۰ عددی مرغ ، ۳۰ عددی مرغ، ۴۲ عددی، ۸۴ عددی مرغ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰ عددی مرغ، ۴۲۰ عددی مرغ، ۵۸۸ عددی مرغ ، ۹۲۴ عددی مرغ ، ۱۸۵۰ عددی مرغ و دستگـاه های جوجه کشی صنعتی ۱۵هزار عددی مرغ و ظرفیت های بالاتر همچنین برای تمام پرندگان که به نسبت سایز تخم نطفه دار ها ظرفیت های دستگاه جوجه کشی مشخص می شود.

دی کیوشاپ در زمینه تولید قفس های استاندارد پرورش کبک و بلدرچین فعالیت دارد که نمونه قفس ها در فروشگاه سایت موجود می باشد.

دیگر محصولات ما، تولید پرکن های اتوماتیک و با کیفیت پرکن مرغ، بلدرچین، بوقلمون، اردک و غاز فعالیت دارد. و مابقی محصولات که در قسمت فروشگاه سایت دی کیو شاپ قابل رویت می باشد.

هدف اصلی ما در گروه طیور دی کیو شاپ معرفی و تولید محصولات با کیفیت ضـمانت کالا مطمئن و خــدمات پس از فــروش گسترده به مشــتریان عــزیز می باشد. که سابقه ما در این زمینه گویای روشن بر این مسئله می باشد. فقط کافیست قبل از خرید سابقه فعالیت ما کیفیت محصولات و خدمات را از مشتریان ما جویا شوید.