بدلیل ممنوعیت تردد باربری سفارشات تا 26 اسفند ارسال می شود. مابقی سفارشات ثبت شده از 15 فروردین ارسال خواهد شد.

دستگاه جوجه کشی ارزان

در این صفحه لیستی برای شما کاربران تهیه کردیم که شامل دستگاه های ارزان قیمت و خانگی با ظرفیت پایین برای جوجه کشی می‌باشند. معمولا دستگاه های ارزان مناسب برای جوجه آوری در خانه و مکان های کوچک می‌باشند و هر کسی می تواند از آنها به راحتی استفاده کرده و به جوجه کشی مشغول شود. یکی از محصولات مناسب برای جوجه آوری، محصولات مینی کاکس هستند که ظرفیت کمی هم دارند. دقت کنید اصولا دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت، دستگاه های بد، دست دو یا بی کیفیتی نیستند. متاسفانه عده ای با شنیدن کلمه ارزان، این فکر به ذهنشان می‌رسد که محصول نام برده، کیفیت مطلوبی ندارد.

دستگاه هایی که در این بخش دسته بندی کرده‌ایم همگی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین های جوجه آوری هستند. دلیل این نامگذاری تنها ظرفیت پایین و امکانات کمتر نسبت به دستگاه های صنعتی است. همچنین محصولاتی که در این قسمت قرار داده شده‌اند، دستگاه های خانگی و برخی از ماشین های نیمه صنعتی بوده که برای افرادی که تازه قصد ورود به این صنعت را دارند بسیار مناسب می‌باشند.

بدنه دستگاه جوجه کشی ارزان

از آنجایی که جنس بدنه در موفقیت جوجه درآوری بسیار مهم است، باید به این نکته اشاره شود که جنس بدنه این محصولات هیچ تفاوتی با دیگر ماشین های جوجه کشی ندارند. تمام دستگاه هایی که در این بخش هستند، دارای بدنه های محکم و عایق بندی شده از جنس ورق گالوانیزه گرم یا PVC می‌باشند.

دستگاه ارزان درصد هچ پایینی دارد؟

به هیچ وجه ارزان بودن ماشین های جوجه کشی معرفی شده از طرف دی کیو شاپ، به نشانه داشتن درصد هچ و جوجه درآوری پایین آنها نیست. در برخی مواقع برخی از محصولات، با کیفیت بالا اما قیمتی پایین تر به نسبت محصولات مشابه رقبا در بازار وجود دارند. در نتیجه می‌توان از این دستگاه ها به عنوان ماشین جوجه کشی ارزان یاد کرد. زیرا تمامی موارد دیگر محصولات را دارا بوده و در مقابل از قیمت پایین تری نیز برخوردار است.

  • آیا دستگاه های ارزان و کم ظرفیت سود آور هستند؟

    دستگاه های کوچک و کم ظرفیت به عنوان یک کسب و کار خانگی برای جوجه کشی بلدرچین، مرغ، و خصوصا غاز و اردک بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی هستند. جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مطالب بخش وبلاگ دی کیو شاپ را مطالعه و بررسی نمایید و یا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.
  • دستگاه های ارزان قیمت کیفیت پایینی دارند؟

    خیر ، تعیین قیمت دستگاه ها معمولا بر اساس امکانات جانبی و ظرفیت آن محصول انتخاب می‌شوند. این قیمت گذاری ها نشانه کیفیت بالاتر و یا پایین تر آنها نیست. در فروشگاه دی کیو شاپ انواع مختلفی از محصولات ارزان قیمت وجود دارند که هرکدام دارای ظرفیت های مختلف و ویژگی های متفاوتی می‌باشند، شما می‌توانید نسبت به نیازتان دستگاه مناسب کارتان را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

نمایش 1–15 از 16 نتیجه