کنترل دستگاه جوجه کشی

کنترل و مانیتورینگ دستگاه جوجه کشی

جی اس ام اینکو سامانه کنترل و مانیتورینگ دستگاه جوجه کشی از راه دور و در هر مکان و زمان دلخواه می باشد. این سامانه با کمک سخت افزار GSM و اپلیکیشن موبایل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید کلیه ماشین های جوجه کشی که قابلیت اتصال به GSM دارند را رصد و کنترل کنید.

چرا GSM – INCU لازم است؟

ارتقا امنیت سرمایه گذاری، نظارت دقیق بر عملکرد کارگران، لذت جوجه کشی و سهولت کار با دستگاه جوجه کشی

کنترل و مانیتورینگ دستگاه جوجه کشی

۱.در دستگاه های جوجه کشی و گوشی همراه شما، GSM – INCU مجهز به سیم کارت می شود و با دریافت پیام شما و رمزگشایی پاسخ مورد نیاز شما را از دستگاه دریافت کرده و به سمت شما ارسال می کند. نمایش اطلاعات دریافتی در دو بستر SMS و نرم افزار اندرویدی امکان پذیر است.

امکان نمایش وضعیت فعلی دستگاه همانند آنچه بر روی صفحه کنترلر قابل مشاهده است بر روی نرم افزار امکان تعریف آلارم جهت شرایط خاص دمایی (بالا و پایین) و ارسال پیام به موبایل های تعریف شده.

خرید آنلاین دستگاه جوجه کشی

امکان بازدید و تغییر پارامترهای تعریف شده برای سیستم کنترل، مثل دما، رطوبت، تورنر راک، تهویه و..
GSM – INCU مجهز به سنسور جهت تشخیص دمای پیرامون دستگاه می باشد و این امکان را به شما می دهد تا برای دمای اطراف دستگاه آلارم تعریف کنید.

۲. در دستگاه های جوجه کشی ساده که قابلیت اتصال به INCU – GSM را ندارند.

در این نوع از دستگاه های جوجه کشی به علت عدم قابلیت اتصال INCU – GSM به مرکز فرمان کنترلر فقط می توان با تعریف آلارم جهت دمای بالا و پایین برای سنسور GSM – INCU و جای گذاری سنسور درون دستگاه جوجه کشی از وضعیت دمای فعلی و آلارم دما مطلع شد.

۳. رله خروجی

GSM – INCU مجهز به یک رله خروجی ۲۲۰ ولت با امکان دریافت دستور ON و OFF می باشد که می توانید به کمک آن در مواقع نیاز دستگاه جوجه کشی یا هر وسیله دیگر متصل به آن را خاموش و روشن نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *