جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ، تا اطلاع بعدی خرید بصورت آنلاین یا تلفنی می باشد.

کنترلر دستگاه جوجه کشی

کنترلر دستگاه جوجه کشی مهم ترین و حساس ترین بخش یک دستگاه است که وظیفه ی کنترلر دما، رطوبت و سایر پارامترهای جوجه کشی را بر عهده دارد. هر شرکت تولید کننده ای معمولا یک یا چند کنترلر طراحی و تولید کرده است که برای دستگاه های مشابه از آن استفاده می کند. چنانچه نیازمند تعویض کنترلر دستگاه خود هستید و یا برای ساخت دستگاه قصد خرید کنترلر هوشمند را دارید می توانید از این بخش از فروشگاه دی کیو شاپ بردها و کنترلر ها را مقایسه کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

  • کنترلر چه تاثیری در راندمان جوجه کشی دارد؟
    این قطعه وظیفه پردازش و کنترل دما و رطوبت ، چرخش ، تهویه را بر عهده دارد که در مواقع لزوم تصمیم گیری انجام می دهد. یکی از بهترین و دقیق ترین نوع سیستم کنترلرهای جوجه کشی که در نسل جدید اجرایی می شود ، طرح PLC- PID می باشد بکارگیری قطعات گرید A و اصلی SMD . دقت بالای سنسورها نظارت کامل به پارامترها که ضریب خطا را نسبت به مدل قبلی تا حدود ۸۰% ارتقا می دهد.
  • یک کنترلر خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
    سیستم کنترلر وظیفه پردازش و کنترل دما و رطوبت ، چرخش ، تهویه را بر عهده دارد که در مواقع لزوم تصمیم گیری انجام می دهد. یکی از بهترین و دقیق ترین نوع سیستم کنترلرهای جوجه کشی که در نسل جدید اجرایی می شود ، طرح PLC- PID می باشد بکارگیری قطعات گرید A و اصلی SMD . دقت بالای سنسورها نظارت کامل به پارامترها که ضریب خطا را نسبت به مدل قبلی تا حدود ۸۰% ارتقا می دهد.
  • کنترلرها شامل چند ماه گارانتی می باشند؟
    سیستم کنترلر به مراه خرید دستگاه، شامل 12 ماه گارانتی طلایی دی کیو شاپ می باشد.