بدلیل ممنوعیت تردد باربری سفارشات تا 26 اسفند ارسال می شود. مابقی سفارشات ثبت شده از 15 فروردین ارسال خواهد شد.

انواع دستگاه جوجه کشی شترمرغ

در این بخش از فروشگاه دی کیوشاپ به معرفی دستگاه های مناسب جوجه کشی از شترمرغ پرداخته ایم. زیرا همه انواع دستگاه جوجه کشی به دلیل شکل و ابعاد خاص تخم شترمرغ، قادر به جوجه کشی از تخم این پرنده نمی باشند. نوع ترنر و شانه های این دستگاه ها با نمونه های دیگر کاملا متفاوت است. به دلیل وزن بالای تخم شترمرغ و پوسته ضخیم آن، کنترل میزان دما، رطوبت و چرخش راک دستگاه جوجه کشی شترمرغ با سایر نمونه ها کاملا متفاوت است.

در حال نمایش 7 نتیجه

  • بهترین دستگاه برای جوجه کشی شترمرغ کدام است ؟
    اولین مسئله ای که باید برای جوجه کشی شترمرغ و خرید دستگاه در نظر داشته باشید حجم تخم و سبد دستگاه است. با توجه به حجم بزرگ تخم های شترمرغ هر دستگاهی سبدهای مناسب این تخم را نداشته و مناسب اینکار نمی باشند. در لیست فوق بهترین دستگاه های جوجه کشی شترمرغ را که در ظرفیت های عرضه شده اند را مشاهده می کنید.
  • ویژگی خاص دستگاه های مخصوص جوجه کشی از شترمرغ چیست؟
    به دلیل پوسته خاص و ضخیم تخم شترمرغ، کنترل رطوبت دستگاه در طول فرآیند جوجه کشی با سایر پرندگان کاملا متفاوت است. همچنین به دلیل پوسته ضخم تخم ها اکسیژن رسانی در هفته آخر به جنین داخل تخم بسیار مهمتر و در عین حال دشوارتر از تخم سایر پرندگان می باشد. همچنین در این دستگاه ها لازم است از راک قدرتمند تر برای تحمل وزن سنگین تخم و جنین شترمرغ استفاده شود.
  • برای تنظیم رطوبت داخل دستگاه های مخصوص شترمرغ از چه روشی استفاده می شود؟
    معمولا برای افزایش رطوبت داخل دستگاه از بخارساز اولتراسونیک استفاده می شود و برای کاهش آن نیز نیاز به سیستم های گران قیمت خشک کننده هاست که اغلب دستگاه های موجود فاقد این سیستم هستند. برخی پرورش دهندگان برای این مشکل از نصب دستگاه های اسپیلت و یا کولر گازی در محل استفاده می کنند.