جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ، تا اطلاع بعدی خرید بصورت آنلاین یا تلفنی می باشد.

دستگاه جوجه کشی دماوند

دستگاه جوجه کشی دماوند یا دستگاه های بلدرچین دماوند از تولید کنندگان ایرانی دستگاه و تجهیزات پرورش طیور است که دارای محصولات با تنوع پایین و خدمات پس از فروش و کیفیت بالا می باشد. مجموعه دی کیو شاپ از قدیمی ترین نمایندگان فروش بلدرچین دماوند و به عنوان نماینده برتر این شرکت فروش، مشاوره و خدمات پس از فروش دستگاه های دماوند را در سراسر کشور انجام می دهد.

نمایش دادن همه 8 نتیجه

 • قدیمی ترین و خوشنام ترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی چه شرکتی است؟
  با سابقه ترین و محبوب ترین برند در بین کاربران، شرکت بلدرچین دماوند است. این شرکت با 23 سال (13 سال رسمی) سابقه در ساخت محصولات جوجه کشی، به همراه خدمات پس ار فروش عالی توانسته گزینه اول خریداران ماشبن های جوجه آوری باشد.
 • کیفیت محصولات بلدرچین دماورند چطور است؟
  در تولیدات این شرکت از جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین مود اولیه استفاده شده است. کیفیت ماشین های دماوند به گونه ای است که میتوانید آنها را با دستگاه های خارجی مقایسه کنید.
 • قیمت دستگاه های بلدرچین دماوند چقدر است؟
  شرکت دماوند ماشین های خانگی و صنعتی تولید میکند که با توجه به ظرفیت، قیمت آنها نیر تغییر می کند. تولیدات این برند معتبر ایرانی نسبت به کیفیتی که ارائه میدهند، بسیار مقرون به صرفه هستند.
 • آیا دستگاه بلدرچین دماوند بری پرورش طیور زینتی مناسب است؟
  به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت در قطعات و همچنین داشتن سیستم کنرلر هوشمند، میتوانید از محصولات دماوند برای جوجه کشی و پرورش انواع پرندگان زینتی و گران قیمت با راندمان بالا استفاده کنید.