جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ، تا اطلاع بعدی خرید بصورت آنلاین یا تلفنی می باشد.

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی امروزه در ابعاد و با قابلیت های متنوعی ساخته می شود و دستگاه های هوشمند با قابلیت های بی نظیر فرایند جوجه کشی را راحت تر از همیشه کرده و ریسک و تلفات را کاهش داده اند.

همچنین اکثر دستگاه های موجود در بازار، ایرانی بوده و ایران در این زمینه به خودکفایی رسیده است و در بازار شاهد حضور برندهای خوش نام در این زمینه هستیم. از برترین دستگاه های ایرانی می توان به دماوند و کاکس اشاره کرد که با قیمتی مقرون به صرفه و منطقی در ابعاد و ظرفیت های مختلف در بازار موجود است و خدمات پس از فروش متعهدی به مشتریان ارائه می دهند.

نمایش 1–15 از 43 نتیجه

 • می توان تخم چند پرنده را همزمان در دستگاه گذاشت؟
  برای دوره اول پیشنهاد می کنیم بدلیل نداشتن اطلاعات و تجربه از کار با دستگاه، یک نوع تخم نطفه دار باشد. و ترجیحا برای اولین تجربه، تخم مرغ را انتخاب کنید سپس در دوره های بعد می توانید بر اساس تجربه می توان چند نوع تخم بر اساس زمان بندی خاص (هرتخم را بصورت پلکانی) در دستگاه قرار داد.
 • چطور اطمینان کنم ؟
  فروشگاه دی کیوشاپ با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش تجهیزات مرغداری و پرورش طیور و با اخذ مجوزهای لازم و نماد اعتماد الکترونیک فعالیت می کند. خرید آنلاین شما از طریق درگاه پرداخت اینترنتی تضمین شده و اطلاعات مالک و آدرس و شماره تماس های این مجموعه در سایت ای نماد ( نماد اعتماد الکترونیک ) درج شده است.
 • تاثیر شرایط محیط بر برق مصرفی دستگاه چقدر است؟
  ماشین جوجه کشی باید به پریز بدون اتصال و خروجی پریز برای هر دستگاه مجزا باشد. دمای محیط هم بسیار تاثیرگذار می باشد. دمای نرمال محیط دستگاه باید بین 22-30 درجه سانتی گراد باشد تا فن تخلیه براحتی کار اکسیژن رسانی را انجام دهد.
 • همراه دستگاه چه لوازمی ارائه میشوند؟
  به مراه دستگاه، طبق ظرفیت، شانه مخصوص ستری مرغ ( تخم های هم سایز مرغ مانند؛ اردک پکنی ، برخی نژادهای قرقاول و...) ، سبد مخصوص هچری با درب و دفترچه راهنما جامع، بسته به مدل دستگاه رطوبت ساز تقدیم می شود.