کسب در آمد از جوجه کشی غاز با دستگاه جوجه کشی دی کیوشاپ

برای جوجه کشی غاز می توان از هر دو روش جوجه کشی با دستگاه (مصنوعی) و یا جوجه کشی طبیعی استفاده کنید. که در این بخش به معرفی و بررسی کسب در آمد از جوجه کشی غاز با دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید :

کسب در آمد از جوجه کشی غاز

برای جوجه کشی از تخم نطفه دار غاز ۲۸ الی ۳۵ روز زمان نیاز دارید که قبل از اینکه تخم ها را درون دستگاه بگذارید ابتدا باید از ۷۲ الی ۴۸ ساعت قبل دستگاه را روشن کرده و دما ، رطوبت و تهویه را تنظیم کنید.همچنین قبل از قرار دادن تخم ها درون دستگاه جوجه کشی ابتدا آنها را درون اتاقی با درجه حرارت ۲۱.۱ درجه ی سلسیوس بگذارید به مدت ۵ الی ۶ ساعت تا تخم ها گرم شوند سپس آنها را درون دستگاه قرار دهید. بعد از طی کردن این مرحله ها برای قرار دادن تخم ها درون دستگاه آنها را به پهلو بخوابانید به گونه ای که قسمت پهن ترشان کمی بالاتر باشد این کار برای هچ موفق بسیار ضروری می باشد.
مقاله سود جوجه کشی را مطالعه بفرمایید !
پرورش غاز

اکسیژن کافی برای جوجه کشی غاز

جوجه کشی غاز باید با میزان اکسیژن کافی انجام شود زیرا جنین های غاز به اکسیژن بالایی نیاز دارند و بهتر است برای آنها نوربین گذاشته شود تا بتوان به موقع تخم های فاسد و بی نطفه را از دستگاه خارج کرد.

دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ

دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ با رضایت و تجربه ی مشتریان مختلف بهترین دستگاه جوجه کشی ایران می باشد که تولید کننده ی انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد و با نازلترین قیمت و بالا ترین کیفیت آن را در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد.همچنین این دستگاه برای جوجه کشی تمامی پرندگان (مرغ ، بلدرچین ،کبک ، غاز، قناری و …) مناسب می باشد.با خرید این دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ تخم آوری و درآمد زایی بالا را تجربه کنید.

جوجه کشی غاز

ویدئو پرورش و جوجه کشی غاز

  نظرات کاربران
  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ at ۱۳:۳۷
   Permalink

   سلام من هیچ اطلاعاتی ندارم واین دستگاه رو نیاز دارم احتیاج شدید به کمک شما دارم اگر همکاری کنید مایل به خرید وتولید هستم با تشکر

   Reply
   • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ at ۱۴:۵۰
    Permalink

    سلام
    برای ثبت سفارش لطفا با دفتر تماس بفرمایید تا همکاران فروش خدمت شما توضیح دهند.
    ۰۱۱۴۲۲۶۲۰۵۶

    دی کیو شاپ

  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ at ۱۳:۴۰
   Permalink

   سلام لطفا راهنمایی کنید تا خرید کنم

   Reply
   • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ at ۱۴:۵۰
    Permalink

    سلام
    برای ثبت سفارش لطفا با دفتر تماس بفرمایید تا همکاران فروش خدمت شما توضیح دهند.
    ۰۱۱۴۲۲۶۲۰۵۶

    دی کیو شاپ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.