جوجه کشی هوشمندانه

جوجه کشی هوشمندانه

جوجه کشی هوشمندانه : ما برای جوجه کشی طبیعی به داشتن تجربه ومهارت نیازمندیم ، به خاطر همین است که بیشتر پرورش دهندگان پرنده تصمیم می گیرند که از دستگاه جوجه کشی استفاده کنند .

اگر پرورش دهنده ای از دستگاه جوجه کشی استفاده کند کنترل بیشتری روی کار دارد و درصد موفقیت کارش بالا می رود .

با این وجود باید گفت که گاهی وقت ها ماشین جوجه کشی باعث بوجود آوردن عوارض پیش بینی نشده ای می شود و یک فرآیند آزمایش و خطا می باشد .

نکات لازم برای جوجه کشی هوشمندانه

اگر که در داخل انکوباتور میزان رطوبت شما خیلی کم باشد ، حتی در صورتی که آب پر شود ، برای افزایش دادن رطوبت، کارها و اقدامات دیگری هم وجود دارد .

یکی از ساده ترین کارها این است که شما می توانید یک اسفنج تمیز را به سینی آب اضافه کنید و این مشکل را برطرف کنید .این کار باعث بیشترشدن سطح تماس رطوبت با هوا می شود و افزایش رطوبت با سرعت و ماندگاری بیشتری در دستگاه جوجه کشی انجام می شود .

این عمل به صورت پیشرفته و اتوماتیک در بعضی از دستگاه های جوجه کشی اعمال شده است .تا زمانی یک اسفنج خانگی معمولی برای شما خوب کار می کند که ، ارتفاعش از سطح آب بالاتر باشد.

رطوبت دستگاه جوجه کشی را چطور افزایش دهیم

این مسئله بسیار مهم می باشد که در طی فرآیند جوجه کشی میزان رطوبت به درستی تنظیم شده باشد.اگر بیش از حد استاندارد میزان رطوبتی که درون دستگاه جوجه کشی است کم باشد رطوبت داخل تخم گرفته می شود و این مسئله باعث مرگ جنین می شود .

خیلی از دستگاه های جوجه کشی هستند که یک سینی مخصوص رطوبت دارند و بعضی از دستگاه ها هم که نوع پیشرفته ای هستند رطوبت ساز جداگانه دارند که رطوبت مورد نیاز تخم را تامین می کند .

اما تخم ممکن است به رطوبت بیشتری در بعضی از شرایط خاص و بسته به محل زندگی شخص نیاز داشته باشد .

چنانچه قصد خرید دستگاه جوجه کشی را دارید ، میتوانید همین حالا با کارشناسان فروش دی کیو شاپ تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید و یا سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *