مزرعه پرورش قرقاول صالح در مازندران

مزرعه پرورش قرقاول صالح

جوجه کشی و مزرعه پرورش قرقاول صالح ، با یک دستگاه دی کیو شاپ ۱۲۶ عددی کار خود را آغاز کرده است. این مزرعه پرورش قرقاول پس از مدت کوتاهی با اطمینان خاطر از بازدهی و عملکرد دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ و کسب تجربه در کار، اقدام به افزایش دستگاه ها و گسترش کسب و کار خود کردند.

توسعه مزرعه پرورش قرقاول صالح

جناب آقای صالح نژاد بدلیل علاقه ای که به پرورش قرقاول و سایر پرندگان داشتند، در ابتدا با مشورت پدر بزرگوار جانباز خود و توصیه چند تن از دوستان خود که در گذشته تجربه خرید و استفاده از دستگاه های دی کیو شاپ داشتند اولین دستگاه خود را خریداری کردند.  ایشان با شناخت بازار و روند رو به رشدی که در کسب و کار خود در ابتدای کار دیده اند تصمیم بر افزایش ظرفیت داشته و در نوبت های بعدی دستگاه ۵۸۸ عددی و ۲۱۰ عددی از این مجموعه خریداری کردند. این مجموعه به مدیریت حناب آقای صاح نژاد با کمک و تشویق های پدر بزرگوار جانباز سرافراز خود در شهر زیرآب سوادکوه به عنوان کارآفرین مشغول به فعالیت هستند.

از مجموعه پرندگانی که در این مجموعه با دستگاه ها جوجه کشی شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • غاز
 • اردک
 • مرغ
 • قرقاول امریکایی، بلژیکی و سیلور

جناب صالح نژاد با پشتکاری که دارند اقدام به گسترش فعالیت خود کردند هم اکنون به تمام نقاط کشور و برخی کشورهای همسایه جوجه قرقاول و قرقاول مولد را ارسال می کنند .و در نظر دارند در آینده ای نزدیک ظرفیت کار خود را بالا ببرند.

 شما میتوانید هم اکنون برای مشاوره جوجه کشی و پرورش طیور با دی کیو شاپ همراه باشید.

 

دی کیو شاپ

دی کیو شاپ امروز با بیش از یک دهه سابقه فعالیت مفتخر است که موفق شده نقش خود را در رشد کسب و کارهای خانگی و مشاوره های تخصصی گام بلندی در این صنعت برداشته است.  مزرعه پرورش قرقاول صالح با خرید دستگاه های جوجه کشی مطمئن و با کیفیت و رضایت از خدمات پس از فروش حرفه ای نتایج مثبتی در بهبود جوجه کشی قرقاول داشته است. این مجموعه با تجربه ی خوبی که در خرید خود داشته اند دی کیو شاپ را به افراد و مجموعه های بسیاری معرفی کرده اند که این نیز افتخاری برای دی کیو شاپ می باشد.

در ادامه ویدئویی از صحبت های جناب آقای صالح نژاد در رابطه با تجربه خرید دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ را مشاهده می کنید.

سوالات متداول
 • قرقاول به چه صورت پرورش داده می شود؟
  قرقاول ها به دلیل بال داشتن ، اگه در فضای باز و غیر مسقف قرار بگیرد، احتمال پرواز کردن آن ها وجود دارد. و به همین خاطر بعد از جوجه کشی و معمولا از دو ماهگی به بعد در قفس هایی با ابعاد مشخص نگهداری می کنند.
 • جوجه کشی قرقاول چند روز به طول می انجامد؟
  مدت زمان جوجه کشی قرقاول در نژادهای مختلف ، بدلیل جثه و خواستگاه هر نژاد متغیر می باشد. در ویدئو بالا که پرورش قرقاول امریکایی جناب صالح زاده می باشد ، مدت زمان قرقاول امریکایی 24 روز است.
 • قرقاول امریکایی در چه سنی مولد می شود؟
  معمولا قرقاول امریکایی در سن 5 ماهگی به بالا مولد می شود و پرهای رنگی کم کم شکل می گیرد و برای جفتگیری آماده می شود.
نظرات کاربران
 • سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ at ۲۱:۳۸
  Permalink

  من حیوانات را دوست دارم مخصوصاکبگ وغازدوست دارم پرورش بدهم ولی سرمایه کافی ندارم

  Reply
  • پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ at ۱۱:۲۰
   Permalink

   سلام
   همین علاقه سرمایه بالایی می باشد و برای شروع می توانید از تعداد کمتر می توانید با کمک کارشناسان دی کیو شاپ استارت جوجه کشی و پرورش بزنید.

 • سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ at ۱۲:۰۸
  Permalink

  سلام
  لطفا در خصوص راه اندازی کسب و کار جوجه کشی قرقاول راهنمایی بفرمایید.

  Reply
  • پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ at ۲۰:۱۸
   Permalink

   سلام وقت بخیر
   برای راه اندازی جوجه کشی و پرورش قرقاول به حداقل ترین امکانات نیاز دارید و می‌توانید به مرور به مانند دیگر مشتریان خوب دی کیو شاپ ، کسب و کار خودتون را گسترش کنید.
   برای شروع هزینه ابتدایی بالایی نیاز ندارد و با کمترین هزینه می‌توانید آغاز کنید. هزینه اولیه فقط خرید دستگاه جوجه کشی و تخم نطفه دار دارید.
   بدلیل استرس بالای قرقاول، حتما باید دستگاه جوجه کشی هوشمند و استاندارد و با گارانتی مطمئن خریداری کنید و با تهیه تخم نطفه دار میتوانید استارت بزنید.
   ابتدا از تعداد کم شروع کنید و به مرور به فکر گسترش ‌باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.