شانه همه کاره یا شانه مخصوص ستری

شانه مخصوص ستری

برای انجام یک جوجه کشی موفق نیازمند دستگاه جوجه کشی با کیفیت می باشیم ، شرط موفقیت در جوجه کشی استفاده از شانه همه کاره یا شانه مخصوص ستری. سوال مبهم برای علاقمندان به این رشته می باشد که کدام شانه مخصوص تخم نطفه دار برای درصد هچ بالا بهتر می باشد؟

دستگاه جوجه کشی جعبه ای مکعبی که به صورت عایق بندی ساخته می شود که محلی امن دارای دما ، رطوبت ، تهویه و چرخش برای رشد و نمو جنین می باشد که در پریود زمانی مشخص تخم نطفه دار تبدیل به جوجه می شود. تخم نطفه دار ها در این دوره از جوجه کشی نیازمند دما و تهویه و رطوبت به صورت مطلوب می باشد که این پارامترها باید به خوبی به تمام قسمت های تخم نطفه دار برسد تا بالاترین درصد جوجه کشی صورت پذیرد.

شانه همه کاره برای جوجه آوری

جوجه کشی از تخم های مختلف روش های مختلفی دارد که باید عین طبیعت انجام گیرد تا جوجه به سلامت از تخم خارج شود . روش های قرار گیری تخم نطفه دار در داخل دستگاه جوجه کشی بسیار مهم می باشد ، تخم نطفه دار ها حتما باید در داخل شانه های مخصوص ستری قرار گیرد و تیزی تخم نطفه دار در قسمت پایین جایگذاری شود و دقت نمایید قبل ورود تخم نطفه دار ها در دستگاه ، حتما گرید بندی نمایید تخم های ریز و بد شکل ، ترک خورده و درشت را از قراردادن دستگاه جلوگیری نمایید.

شانه مخصوص ستری

شانه های مخصوص ستری مناسب جوجه کشی برای هر نوع تخم نطفه دار می باشد که در این مطلب تصاویر شانه های هر تخم نطفه دار را می توانید رویت نمایید. شانه های مخصوص ستری ، به دلیل آنکه بالا و پایین آن باز می باشد و کناره های شانه ها به خوبی طراحی شده اند تا راه نفوذ اکسیژن به تمام قسمت تخم نطفه دار برسد ، بهترین شانه برای قرار گرفتن در دستگاه جوجه کشی می باشند و حتی بزرگترین کمپانی های جوجه کشی جهان به دلیل موارد ذکر شده بالا از شانه های مخصوص ستری استفاده می کنند.

برای جوجه کشی غاز هم ما توصیه می کنیم در سبد هچر از روز اول تا مرحله هچر بدون قرار دادن سایز یک انجام گیرد تا چرخش تخم ها به خوبی و کامل انجام شود. و درصد هچ خوبی داشته باشد.

در ادامه شانه مخصوص ستری تخم نطفه دار انواع پرندگان را مشاهده می کنید.

خرید دستگاه جوجه کشی

اگر قصد پرورش و جوجه کشی را دارید به سادگی میتوانید از طریق سایت ما اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی مورد نظر خود فرمایید.

نظرات کاربران
 • سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ at ۲۰:۵۸
  Permalink

  جوجه بوقلمون بعدازچندروزسرازتخم ورمیآورد

  Reply
  • دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ at ۱۹:۳۸
   Permalink

   سلام
   مدت زمان جوجه کشی بوقلمون ۲۸ روز می باشد/

   دی کیو شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.