سود پرورش بلدرچین

سود پرورش بلدرچین

سود پرورش بلدرچین : هر کسب و کاری هم یک سری معایب دارد و هم یک سری محاسن که شاید تغییر دادن خصوصیاتشان عملی نبوده و یا بسیار دشوار می باشد. اما ما به عنوان یک کارآفرین کسب و کاری را می توانیم انتخاب کنیم که با شرایط و روحیات ما مناسب باشد . اگر شما به هر علتی به عنوان کسب و کارتان پرورش بلدرچین را انتخاب کرده باشید پس بنابراین باید واقعیات و شرایطش را هم بپذیرید و مشکلات و معضلاتش را هم تحمل کنید.

کسب در آمد از پرورش بلدرچین

اگر شما جز کسانی می باشید که برای زیبایی این حرفه جذبش شده اید باید در این مورد تحقیق بیشتری داشته باشید و بعد تصمیمی اساسی بگیرید اما در غیر این صورت شما هم مانند ده ها پرورش دهنده ی بلدرچین بعد از گذشت مدتی از کار زده خواهید شد و باعث می شود تا شما هم کارتان را نصفه رها کنید .

بازار و سود پرورش بلدرچین

توجه : اگر شما نمی توانید مشکلات و سختی های پرورش بلدرچین را تحمل کنید بهتر است کارتان را شروع نکنید تا اینکه آن را نیمه کاره رها کنید . پس پیشنهاد دارم با واقعیاتش خوب آشنا شوید و روی آن ها خوب فکر کنید و بعد تصمیم گیری کنید. بهتر است قبل از وارد شدن به حرفه ی پرورش بلدرچین تکلیفتان را با خودتان روشن کنید . ببینید واقعا انتظاراتتان از کسب و کارتان چه می باشد .

  • آیا می توانید بوی سالن را تحمل کنید ؟
  • آیا تحمل دارید در شب بیدار بمانید ؟
  • آیا توانایی مدیریت کردن چند کارخانه را به صورت همزمان دارید ؟
  • آیا با مدیریت انسانی آشنایی دارید و توانایی این را دارید که بین چند نفر مدیریت کنید و هماهنگی ایجاد کنید ؟
  • آیا مسائل مالی را می شناسید و با مدیریت مالی آشنایی دارید ؟

قصد ما دلسرد کردنتان نیست اما اگر شما این خصوصیات را ندارید فرد موفقی نمی شوید.

پنج محاسبه ی ضروری وجود دارد که باید در طرح پرورش بلدرچین در نظر بگیریم . قصدم این است که یادآوری کنم که مثل بقیه ی فعالیت های اقتصادی در کسب و کار بلدرچین هم به داشتن چنین اصولی نیاز می باشد . اما خبر خوبی که دارم این می باشد که همه ی این مورد ها قابل یاد گیری می باشند و می توان ادعا کرد که به ژنتیک شما ربطی ندارد .

مدیریت توانمند برای پرورش بلدرچین

در این صنعت شما به عنوان یک کارآفرین باید یک مدیر توانمند باشید . حجم ساعت های کاری شما در بازدهی تاثیری ندارد . در پیش بردن امور، برنامه ریزی کردن و مدیریت شما است که نقش تعیین کننده ای دارد . ممکن است که لازم باشد خودتان قسمتی از امور اجرایی را انجام دهید و حتی امور کارگری را هم خودتان عهده دار شوید . اما به عنوان یک مدیر شما حتما باید قسمتی از روز را اختصاص بدهید به برنامه ریزی کردن و ارزیابی کردن کسب و کارتان .

شاید حتی لازم باشد که خودتان در ابتدای کار همه ی امور را بر عهده بگیرید و به تنهایی انجام دهید به شما توصیه می کنیم حداقل برای یک ماه و یا مدتی خودتان این کار را انجام دهید و بعد از این که بر امور مسلط شدید ، وظایف را با دقت به کارکنانی که با دقت جذب می کنید متناسب با گسترش کار اختصاص بدهید.

در پایان امیدواریم که مطلب برای شما مفید بوده باشد و شما را در پرورش و نگهداری بلدرچین کمک کند، در صورتی که قصد خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین و سایر دستگاه ها و تجهیزات جوجه را دارید ، می توانید از طریق همین وب سایت دستگاه مورد نظر خود را تامین و خریداری کرده و کسب و کار خود را آغاز نمایید.

ماشین جوجه کشی مناسب بلدرچین

همین حالا میتوانید برای خرید ماشین جوجه کشی بلدرچین از طریق سایت ما برای جوجه آوری و پرورش بلدرچین اقدام نمایید. دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ با قابلیت کنترل از طریق موبایل و امکان تنظیم با دما و رطوبت دلخواه به شما این امکان را می دهد که جوجه کشی هر پرنده ای را با بیشترین بهره وری انجام دهید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.