نسل جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی

نسل جدید دستگاه های جوجه کشی ۲۱۰ تایی : نسل جدیدی از دستگاه های جوجه کشی با تعداد بالا که با بهترین کیفیت تولید و در بازار عرضه میشود. ماشین های جوجه کشی ۲۱۰ تایی که با تغییرات اساسی و زیادی را در خود داشته که ظرفیت آن نیز افزایش پیدا کرده و سیستم رطوبتی و گرمایشی آن نیز بهبود یافته و به بهترین شکل ممکن عمل میکند و میتواند درصد بیشتری از تخم مرغ ها را به جوجه تبدیل کرده و به نتیجه برساند.

همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه های نسل جدید ۲۱۰ عددی که با کد DQ1- 50SH تولید شده و در بازار عرضه میشود که در آنها میتوان در شانه های قدیمی ۲۹۴ عدد تخم مرغ استفاده شود و در شانه های نسل جدید  ۲۱۰ عدد ظرفیت خواهد داشت همچنین این دستگاه می توانید ۴۸۰ عدد تخم بلدرچین را در خود جای دهد و در کنار آن ۱۲۵ عدد تخم بوقلمون و غاز را در خود جای دهد که میتواند بسیار مناسب باشد.

ماشین های جوجه کشی نسل جدید ۲۱۰ عددی

دستگاه های جوجه کشی همه کار و خودکار DQ1- 50SH دارای سیستم های پیشرفته بود و می تواند گرما و رطوبت را در خود ذخیره کند. همچنین این دستگاه بعد از ماشین های جوجه کشی ۹۶ تایی به عنوان اولین دستگاه و تنها دستگاهی است که از توان ستر و هچر همزمان است تولید خواهد شد. همچنین سیستم دما ، رطوبت و اکسیژن گیری و چرخش  به صورت کامل و اتومات انجام خواهد شد.

خرید دستگاه جوجه کشی

اگر قصد خرید دستگاه جوجه کشی را دارید می توانید همین حالا از طریق سایت ما اقدام به خرید این محصول فرمایید.

برای جوجه کشی شما نیاز به یک دستگاه خوب و با قیمت مناسب دارید تا بتوانید به بهترین نحو به پرورش و جوجه آوری بپردازید که میتوانید انواع این دستگاه ها را از طریق سایت ما مشاهده کرده و اقدام به خرید فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.