فروش دستگاه جوجه کشی در مازندران

دستگاه و تجهیزات جوجه کشی در مازندران

جوجه کشی و پرورش طیور از شغل هایی محسوب می شوند که برای راه اندازی آنها نیازی به سرمایه زیادی ندارید. استان مازندران یکی از استانهای شمالی و پرجمعیت کشور می‌باشد، که مردم آن در زمینه پرورش پرندگان و جوجه کشی بسیار فعال هستند. از این رو خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در مازندران با استقبال خوبی روبرو است.

برخی از محصولات ارائه شده در این فروشگاه :

  • انواع دستگاه های خانگی و صنعتی
  • لوازم جانبی دستگاه ( فن ، کنترلر ، المنت ، سنسور )
  • انواع دان خوری و آب خوری
  • دستگاه های رطوبت ساز
  • شانه و سبد

جوجه کشی و پرورش طیور یکی از کسب و کارهای پرسود است که در استان های شمالی با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی سود بیشتر و زحمت کمتری دارد.

فروش تجهیزات و دستگاه جوجه کشی در مازندران

در بسیاری از شهر های این استان مانند قائم شهر، بابل، آمل، چالوس، رامسر و ساری جوجه آوری و فروش طیور و تخم نطفه دار جزو مشاغل اصلی به حساب می آیند. در میان شهرهای این استان، قائم شهر را می‌توان مرکز صنعت پرورش دام و طیور دانست. خرید و فروش دستگاه و تجهیزات جوجه کشی در این شهر بسیار رونق دارد.

فروش دستگاه جوجه کشی در مازندران

خرید حضوری یا اینترنتی از دی کیو شاپ

فروشگاه دی کیو شاپ در شهرستان قائم شهر، قطب خرید و فروش دستگاه جوجه کشی در مازندران واقع شده است. این فروشگاه سعی در ارائه ماشین هایی با کیفیت و دارای استاندارد و گارانتی متعهد و خدمات پس ازفروش به علاقه مندان در این زمینه دارد. 

برای اطلاع از قیمت ها و خرید محصولات می توانید به بخش فروشگاه مراجعه کرده، و یا برای مشاوره و خرید تلفنی با شماره ۴۲۲۶۲۰۵۶-۰۱۱  تماس بگیرید. 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.