دستگاه جوجه کشی غاز + ویدئو

دستگاه جوجه کشی غاز

دستگاه جوجه کشی غاز : غاز گونه‌ای از پرندگانیست که متعلق به خانوادهٔ مرغابی‌ سانان هستند. خانواده ی مرغابی‌ سانان شامل قوها و اردک ها نیز می‌شود. این نوع از غازها جزء  غازسانان و به گروه آنسرینی تعلق دارند. تعدادی از مرغابی ها که از خانواده مرغابی‌های وحشی هستند به غاز معروفند.

دستگاه جوجه کشی غاز

جوجه کشی غاز به طور مصنوعی دارای ترفندهایی می باشد که مهم ترین ترفند آن ، اسپری کردن آب بر روی تخم غاز می باشد. پرورش غاز در شهرهای شمال ایران مورد علاقه ی مردم بوده است.غازها در باغ ها همانند یک کارگر به هرس علف ها مشغول بودند و زمین را با کود تولیدی غنی می کردند و در شالیزارها پس از دِرو ، محصول از ساقه ای برجا مانده تغذیه می کردند. غازها در جوجه کشی طبیعی به دلیل طول دوره ی جوجه کشی غاز که ۲۸ تا ۳۵ روز در نژاد های مختلف متغییر است، تعداد کمتری تولید مثل می کنند.بنابراین استفاده از دستگاه جوجه کشی  برای جوجه کشی غاز صرفه ی اقتصادی نگهداری غازها را بالا می برد.

نکاتی در مورد جوجه کشی غاز

تخم غاز به خوبی در دستگاه جوجه کشی تبدیل به جوجه نمی شود ، دستگاه جوجه کشی مناسب جوجه درآوری غاز یکی از پارامترهای مهم در هچ مطلوب در جوجه کشی غاز می باشد. دمای درون دستگاه جوجه کشی به طور ثابت در دوره ی ستر ۳۷/۵ درجه ی سانتی گراد باید باشد.

این دما در دوره هچر باید ۳۷ درجه ی سانتی گراد باشد . دستگاه هایی جوجه کشی که سرعت هوای درون آن کمتر از دستگاه هایی که سرعت جریان باد در آن بیشتر است بهتر می باشد زیرا سرعت تبخیر رطوبت از سطح تخم ها مناسب تر می باشد سرعت کمتر نیز ممکن است باعث اختلاف دمایی در نقاط مختلف دستگاه شود .

دستگاه جوجه کشی غاز

چنانچه میخواهید پرورش غاز را شروع کنید ، مطمئنا نیاز به یک دستگاه جوجه کشی غاز دارید. دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ به صورت فول اتومات طراحی شده اند که به شما قابلیت انتخاب پرنده را نیز می دهند ، و شما می توانید به کمک این دستگاه ها هر نوع پرنده ای را جوجه کشی کرده و پروش دهید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *