خرید دستگاه جوجه کشی در مشهد

خرید دستگاه جوجه کشی در مشهد
4.5/5 - (4 امتیاز)

امروزه در استان خراسان و به خصوص شهرستان مشهد واحد های متعدد پرورش پرندگان زینتی در ابعاد کوچک و برزگ مشغول به کار هستند. زیرا پرورش این نوع پرندگان مزایای زیادی مانند درآمد زایی و سود بالا، تقاضای خوب بازار، کم دردسر بودن و عدم نیاز به سرمایه زیاد را در پی دارد. برای خرید دستگاه جوجه کشی در مشهد و سایر تجهیزات جانبی نیز می توانید بسادگی و بصورت آنلاین از وبسایت های معتبری مانند دی کیوشاپ اقدام نمائید.

پرورش پرندگان زینتی در مشهد

پرندگان زینتی متنوعی از جمله فنچ، انواع کاسکو، مرغ عشق، عروس هلندی، قناری و …قابل پرورش در شهرستان مشهد و سایر توابع می باشند. این کسب و کار پر سود و پر بازده را می توان با حداقل سرمایه و با داشتن تنها یک فضای کوچک ۱۵ متری نیز راه اندازی نمود.

امروز پرورش دهندگان زیادی در استان خراسان و شهر مشهد به کسب درآمد از پرورش عروس هلندی می پردازند.

شهرستان مشهد در زمینه صادرات پرندگان زینتی به کشورهایی مانند کویت، امارات، لبنان، بحرین و … نیز پیشرو می باشد. در نتیجه با جوجه کشی و پرورش این نوع پرندگان زمینه ارز آوری و صادرات نیز فراهم گردیده است.

خرید دستگاه جوجه کشی در مشهد

برای خرید دستگاه جوجه کشی از برند های شناخته شده و معتبر ایرانی همراه با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و پشتیبانی در دسترس می توانید سفارش خود را از طریق همین وبسایت انجام دهید.

خرید دستگاه جوجه کشی در مشهد

همچنین کارشناسان گروه دی کیوشاپ با بیش از ده سال سابقه مفید در زمینه راه اندازی سالن های جوجه کشی و تجهیز آنها. همواره با مشاوره های تخصصی خود در خدمت شما عزیزان می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان گروه دی کیوشاپ تماس بگیرید.

سوالات متداول
  • آیا ظرفیت های لازم برای راه اندازی سالن های جوجه کشی بزرگ در مشهد وجود دارد؟
    بله، با توجه به رواج پرورش پرندگان زینتی در شهرستان مشهد و استقبال گسترده داخلی و خارجی و امکان صادرات به کشورهای متعدد از قبیل امارات، بحرین، لبنان، کویت، قطر، عراق، ترکیه و ...، ظرفیت درآمد زایی از این کسب و کار بسیار بالاست. همچنین به دلیل زودبازده بودن و نیاز به حداقل سرمایه جزو مشاغل پر درآمد نیز می باشد.
  • کدام گونه از پرندگان مناسب پرورش در شهرستان مشهد می باشند؟
    بطور کلی پرورش انواع پرندگان زینتی از جمله طوطی سانان، مرغ عشق، عروس هلندی، قناری، فنچ و ... در این شهرستان پر طرفدار و رایج می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *