دستگاه جوجه کشی در تبریز

خرید دستگاه جوجه کشی در تبریز
5/5 - (1 امتیاز)

خرید دستگاه جوجه کشی در تبریز اغلب به منظور پرورش طیوری مانند بوقلمون و بلدرچین صورت می پذیرد. زیرا به دلیل اقلیم و شرایط آب و هوایی خاص مناطق سردسیر شمال غرب کشور، امکان پرورش همه پرندگان وجود ندارد.

چنانچه قصد خرید دستگاه جوجه کشی در تبریز و لوازم جانبی و قطعات دارید، میتوانید سفارش خود را از طریق دی کیوشاپ ثبت کنید.

خرید دستگاه جوجه کشی در تبریز

شرایط جوجه کشی در استان های سردسیر

در آذربایجان شرقی و سایر استان های سردسیر علیرغم برخی محدودیت های وابسته به شرایط آب و هوایی، مزیت هایی نیز برای جوجه کشی و پرورش پرندگان وجود دارد.

بعنوان مثلا با توجه به آب و هوای سرد این مناطق، هزینه های مربوط به تهویه سالن ها به منظور خنک کردن در فصل تابستان حذف می شوند. علاوه بر آن، جوجه کشی در زمستان دارای مزیت های فراوان دیگری نیز می باشد که با آب و هوای سرد مناطقی مانند تبریز مطابقت دارد.

مانند دسترسی به اکسیژن بیشتر و نگهداری راحت تر از تخم های نطفه دار در کنار راندمان بالاتر دستگاه ها که از مزایای جوجه کشی در مناطق سردسیر می باشند.

یکی از گزینه های مناسب پرورش در شهر تبریز شتر مرغ می باشد. که به دلیل مقاومت بدنی بالا در برابر بیماری ها و سازگاری خوب با شرایط محدود آب و غذایی، می تواند بخوبی سازگار شود.

همچنین جوجه کشی و پرورش بلدرچین و بوقلمون نیز در تبریز رایج می باشد. اکثر دستگاه های جوجه کشی معتبر از برندهای مختلف ایرانی قابلیت جوجه کشی از بلدرچین و بوقلمون را با راندمان بالا دارا می باشند.

خرید دستگاه جوجه کشی در تبریز

برای سفارش دستگاه جوجه کشی مورد نظر خود در استان های آذربایجان شرقی و غربی، میانه، مراغه، جلفا، ارومیه و شهرستان های مجاور می توانید از طریق گروه دی کیوشاپ همراه با مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه اقدام نمائید.

گروه دی کیوشاپ عرضه کننده انواع دستگاه جوجه کشی ایرانی از برندهای متنوع و دستگاه های خارجی می باشد. همچنین کلیه قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز خود را نیز می توانید در شهر تبریز و استان محل زندگی خود از طریق سفارش آنلاین از همین وبسایت در اسرع وقت تامین نمائید.

تیم کارشناسان خبره دی کیوشاپ نیز به منظور مشاوره و پشتیبانی مداوم همواره در دسترس شما عزیزان می باشد.

بیشتر بخوانید:

جوجه کشی و پرورش بوقلمون 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *