دستگاه جوجه کشی ایرانی

دستگاه جوجه کشی ایرانی

امروزه با توجه به نیاز بیشتر برای تولید طیور در حجم بالاتر فرایند جوجه کشی نیز به سمت استفاده از روش های صنعتی و به کار گیری ماشین های جوجه کشی متمایل شده است. در این بخش در نظر داریم شما را با انواع ماشین آلات پرورش طیور ، و مزایا و معایب دستگاه جوجه کشی ایرانی آشنا کنیم تا خرید آگاهانه ای انجام دهید.

دستگاه یا ماشین جوجه کشی به دستگاهی گفته می شود که با فراهم کردن شرایطی مشابه شرایط پرنده ی مادر موجب به دنیا آمدن جوجه ها از تخم ها می شود. این دستگاه ها انواع و ظرفیت های متفاوتی داشته و برای پرنده های مختلفی از کوچک و بزرگ از قناری گرفته تا شترمرغ مورد استفاده قرار می گیرند.

چه دستگاهی برای ما مناسب است ؟

حالا سوالی که مطرح می شود این است که با توجه به شرایط این صعنت و مزایای اقتصادی و اجتماعی آن ، آیا بهتر نیست تمام مزایای اقتصادی ، تجاری و اجتماعی آن به کشور خودمان برگردد ؟

متاسفانه علی رغم اینکه جنس های چینی موجود در بازار به کیفیت پایین و مشکلات فنی شهره هستند اما هنوز هم افرادی به دلیل قیمت پایین تر آن ها و  شاید به دلیل توجه ویژه و اعتماد کاذبی که به اجناس خارجی دارند به سراغ برند های خارجی و بیشتر هم چینی می روند. پیشنهاد ما به شما انتخاب برند های ایرانی است. تا علاوه بر مزیت های اقتصادی که برای فرزندان این کشور دارد از کیفیت بالاتر محصول نیز اطمینان داشته باشید.

خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی ایرانی

همین مسئله باعث می شود که افراد فعال در این حوزه تحت هیچ شرایطی تمایل به خرید دستگاه های خارجی نداشته باشند، چراکه پشتیبانی و خدمات پس از فروش مهم ترین مسئله انتخاب و خرید یک محصول است.

چنانچه در بازار خرید ، فروش و پرورش طیور مشغول به کار هستید ، دستگاه جوجه کشی یکی از وسایلی است که می توان گفت تمام کیفیت و کمیت کار شما به آن بستگی دارد و هر مشکلی که برای این دستگاه پیش بیایید، در واقع برابر است با توقف فرایند کار شما. یکی از مسائلی که ممکن است در هر دستگاهی به وجود بیاید نقص فنی و نیاز به تعویض قطعات است. در چنین مواقعی ممکن است که در صورت استفاده از دستگاه جوجه کشی خارجی ( اعم از امریکایی یا چینی و … ) جهت تهیه قطعه مورد نیاز با مشکل مواجه شوید. دستگاه های جوجه کشی ایرانی با تعهد به خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه اطمینان خاطر شما را در امر حساس جوجه کشی فراهم میکنند.

کیفیت دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی

با توجه به اینکه بسیاری از دستگاه های جوجه کشی وارداتی کیفیت مرغوبی ندارند ( چینی و با کیفیت بسیار پایین هستند)، و خدمات پس از فروش آنها چندان متعهد و مسئول نیستند انتخاب نمونه های ایرانی بسیار عمل سنجیده تری است. با یک تحقیق و بررسی می توان به خوبی این مسئله را درک کرد که وارد کنندگان هر محصول چینی تنها به منفعت خود فکر کرده و خدمات پس از فروش برای آنها معنا و مفهومی ندارد.

در این شرایط دستگاه های مرغوب ایرانی دی کیوشاپ می تواند انتخاب مناسبی برای شما مصرف کنندگان گرامی باشد. با تمام این شرایط و با توجه به مزیت ها و معایبی که گفته شد. دی کیو شاپ انتخاب دستگاه جوجه کشی ایرانی را به شما پیشنهاد می کند تا با استفاده از امکاناتی که با شرایط بومی منطقه بومی سازی شده اند فرایند کاری بهتری را در این صنعت تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *