جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی

جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی

جوجه کشی قرقاول بلژیکی و لیمویی : قرقاول یکی از پرندگان زیبا و بی نظیر می باشد که هر علاقمند به پرنده ای را به خود جذب می کند تا جوجه آوری بلژیکی و لیمویی را انجام دهد. از این رو طرفداران این نوع پرنده بدنبال اضافه کردن نسل و جوجه آوری از این پرنده زیبا و منحصر می باشند ولی بدلیل آنکه جوجه آوری قدری مشکل می باشد و تخم نطفه دار آن در هر دستگاه تبدیل به جوجه نمی شود .

دستگاه جوجه کشی قرقاول لیمویی

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با بهره گیری از سیستم کنترل پی ال سی و سنسور های دقیق دما و رطوبت و استفاده از فن های مخصوص دستگاه برای یکسان سازی اکسیژن در طبقات مختلف راک ، کاربران زیادی با استقبال از دستگاه سهولت جوجه درآوری قرقاول را تجربه می کنند .

جوجه کشی قرقاول لیمویی

کاربران دستگاه دی کیو شاپ با رضایت کامل از محصولات دی کیو شاپ ویدئو های جوجه درآوری انواع پرندگان را برای ما ارسال می کنند تا به اطلاع علاقمندان به این رشته برسانند. و گام مثبتی باشد برای آموزش جوجه کشی انواع پرندگان با دستگاه ، که این امر بعنوان کارآفرینی و اشتغال زایی می باشد و تاثیر بسزایی در اقتصاد مقاومتی دارد.

ویدئو پرورش و جوجه کشی قرقاول بلژیکی

در این ویدئو ، جوجه کشی لیمویی و بلژیکی جناب آقای ملک زاده را برای شما به نمایش می گذاریم تا شما علاقمندان کیفیت واقعی جوجه آوری را احساس نمایید. جناب ملک زاده به تازه گی با مشورت یکی از مشتریان سابق دی کیو شاپ دستگاه ۲۱۰ عددی مرغ و ۳۲۰ عددی قرقاول را خریداری نمودند که در دوره اول به کمک خدمات شرکت ، تخم نطفه دار سیلور ، تخم نطفه دار قرقاول و تخم نطفه دار قرقاول لیمویی با مدت زمان مشخص ۳ روز در دستگاه قرار دادند و قسمت پایین دستگاه را بعنوان هچر استفاده می کنند . در سری اول جوجه و قرقاول لیمویی را از دستگاه خارج کردند که فیلم سری اول جوجه ها بلژیکی و لیمویی را مشاهده می نمایید.

priority_high نظرات کاربران
 • جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ at ۰۰:۳۷
  Permalink

  سلام.من تخم نطفه دار قرقاول گرفتم.اما رنگشون سفیده و درشتن.بعضیاشون هم نازک هستن.بنظرتون مشکل چیه.این تخم ها چرا سفیدن .نازک بودمشون برا جوجه کشی بد نیست؟میخوام بزارم زیر مرغ

  Reply
  • شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ at ۰۹:۳۸
   Permalink

   سلام
   تخم نطفه دار سفید ، بسته به نوع نژاد می باشد. نازک بودن پوسته بدلیل کمبود کلسیم می باشد.

   دی کیو شاپ

   Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *