جوجه کشی غاز دو رگه اوکراینی

جوجه کشی غاز اوکراینی دورگه

جوجه کشی غاز دو رگه اوکراینی : یکی از شغل های پرسود که با هزینه اولیه بسیار کم می توان شروع کرد و نسبت به شغل های دیگر با کمترین وقت و انرژی می توان به سود خوبی رسید ، جوجه کشی می باشد .

جوجه کشی یکی از مشاغل پرسود و بعنوان زود بازده می باشد که بعنوان کارآفرینی هم می توان فرد یا افرادی را هم می توان در کارگاه جوجه کشی خانگی و یا مزرعه مشغول به کار شوند . افرادی بصورت مستقیم و غیر مستقیم می توانند از راه دستگاه جوجه کشی بهترین سود را کسب کند .

دوره تخمگذاری مطلوب برای غازها بهار است و در آخرای مهر و اوایل آبان آغاز می شود. نژادهای غاز اوکراینی  و بومی مازندران  می توانند تا پایان بهار تخمگذاری را ادامه دهند. در ویدئو زیر یکی از مشتریان خوب ما جناب آقای امیر امینی ساکن روستای فندری از توابع جاده نظامی قائم شهر می باشد که ایشان در سومین دوره جوجه کشی با کمک گروه خدمات پس از فروش دی کیو شاپ ، موفق شدند جوجه کشی غاز دو رگه اکراینی و دورگه محلی را  تا هچ ۹۰ درصدی انجام دهند. برای تهیه انواع نژاد جوجه غاز و جوجه مرغ و تخم نطفه دار غاز با شماره جناب آقای امینی در ارتباط باشید.

۰۹۱۱۹۴۸۲۹۳۸

جوجه کشی غاز اوکراینی دورگه

آموزش جوجه کشی غاز دو رگه اوکراینی

آموزش جوجه کشی غاز دو رگه اوکراینی همانطور که غازها معمولا در صبح به چراگاه برای چرای علوفه منتقل می شوند و در اواخر غروب به سالن برگشت داده می شوند تا خوراک دستی داده می شود و تخم را در سالن می گذارند و در انتهای شب توسط افراد تخم های نطفه دار غاز دو رگه اوکراینی و دورگه محلی جمع آوری می شود. تخم نطفه دار غاز در محل امن با دمای صفر فیزیولوژیک نگهداری می شوند تا به حد نساب برسند .

بعد از جمع آوری کامل تخم نطفه دار به دستگاه جوجه کشی منتقل می نمایند و بعد از آن محلول ضدعفونی جرمی ساید را با آب حل کرده به همراه تخم نطفه دار داخل دستگاه می رود و بمدت ۳ روز می ماند. جوجه کشی غاز بدلیل سود بالا ، افراد زیادی بدنبال آن هستند . جوجه کشی غاز در هر دستگاهی جواب نمی دهد و باید با توصیه و راهنمایی مشاورین فروش ، دستگاه جوجه کشی را از کمپانی معتبر خریداری شود.

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.