جوجه کشی شاه طوطی

جوجه کشی شاه طوطی

جوجه کشی شاه طوطی » طولی های ملنگو و شاه طوطی به قدری زیاد شده اند که همه آنها را به خوبی می شناسند و حتی برخی در منزل از این طوطی ها نگهداری می کنند و به دلیل شکل و رنگ و زبان شیرینشان طرفداران بسیاری دارند به همین علت است که تمامی پرنده فروشان حداقل چند طوطی مختلف در مغازه هایشان دیده می شود و جزء پرفروش ترین پرندگان به حساب می آیند.خرید و فروش این شاه طوطی ها به صورت خاص و یا بهتر است بگوییم قاچاق وارد کشور می شوند.

تولید و پرورش طوطی های ملنگو و شاه طوطی ها چندان کار ساده ای نیست و نیاز به مهارت و تجهیزات لازم دارد به همین علت خریداران آنها را باید از کشورهای دیگر خریداری کنند. اما شما میتوانید براحتی گونه های مختلف دیگر طوطی ها از جمله کاسکو را در خانه تان پرورش دهید، برای اطلاع از نگهداری و جوجه کشی کاسکو میتوانید به این پست مراجعه کنید.

محل پرورش و جوجه کشی شاه طوطی

اولین اقدام برای پرورش و جوجه کشی شاه طوطی فضای مناسب می باشد که هر چه فضا کوچک تر باشد موفقیت در تکثیر طوطی ها کمتر خواهد شد.حداکثر فضایی که برای تکثیر طوطی ها باید در نظر گرفت ۱۸ مترمربع با ارتفاع ۲ متر یا بیشتر می باشد که هرگز نباید پوشیده و بسته باشد و با نور طبیعی روشن و به هنگام شب کاملا تاریک باشد. اگر از تور یا حفاظ های میله ای استفاده می شود باید کلفت و ضخیم باشند تا توسط طوطی ها جویده نشود یا سر و بدن طوطی از آنها عبور نکند.

این گونه طوطی ها حیوانات اجتماعی هستند و جفت گیری آنها در گروه انجام می شود و جهت انتخاب جفت (همسر) برای خود به گروه سنی ۳۰ تا ۳۶ ماهه نیاز دارند . در این سن طوطی ها جوان هستند و برای خود جفت انتخاب کرده و شروع به تولید مثل نمایند.

دستگاه جوجه آوری شاه طوطی

دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ به صورت فول اتومات طراحی شده اند که به شما قابلیت انتخاب پرنده را نیز می دهند ، و شما می توانید به کمک این دستگاه ها هر نوع پرنده ای را جوجه کشی کرده و پروش دهید. جهت خرید ماشین جوجه کشی در سراسر کشور می توانید با بخش فروش شرکت پر طلایی ( دی کیو شاپ ) تماس بگیرید.

    نظرات کاربران
    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.