جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز توسط مشتریان دی کیوشاپ

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

همانطور که میدانید جوجه کشی صنعتی غاز در تعداد بالا با مشکلات زیادی مواجه است، عوامل بسیار زیادی بر نتیجه و پایان کار تاثیرگذار هستند. در مقاله جوجه کشی غاز برای شما بیان کردیم در صورتی که درصد نطفه تخمها ۹۰ درصد باشد در شرایط عادی حدود ۴۰ درصد تخمها تبدیل به جوجه میشوند. در این پست برای شما ویدیوهایی از جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز ارسالی توسط مشتریان شرکت دی کیو شاپ را قرار داده ایم.

امروزه جوجه کشی غاز به علت مقاومت بالای این حیوان در برابر انگل ها، بیماری ها و حساسیت های آن تنها در مراتع و چراگاه ها صورت میگیرد و بیشتر پرورش دهندگان این حیوان، آن را در کنار سایر حیوانات اهلی خود همچون مرغ و خروس یا اردک قرار نمیدهند. چرا که غاز به علت مقاومت بالای خود میتواند یک ناقل بیماری به حساب بیاید و حضور آن خطر مریضی طیور دیگر را افزایش میدهد.

جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز

اکثر مشتریان دی کیو شاپ بعد از جوجه کشی دوره اول و هچ مطلوب این صنعت را به عنوان شغل در نظر دارند و تعداد دستگاه جوجه کشی را ارتقا می دهند و با تعداد ماشین جوجه کشی بیشتری در نهایت سود حاصله بیشتری تصاحب می کنند و گسترش این صنعت کمک شایانی در بحث کارآفرینی دارد.

برای کسب درآمد هرچه بیشتر در این زمینه مطالعه ی مقاله سود جوجه کشی را از دست ندهید !

جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز توسط مشتریان دی کیو شاپ

ویدئو زیر ( جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز )  ارسال شده توسط یکی از مشتریان فعال مجموعه دی کیو شاپ بنام سید کاظم حسینی می باشد که با علاقه شخصی و اطلاعات مختصر خود در رابطه با جوجه کشی غاز پا به این عرصه گذاشت و دوره اول با کمک و راهنمایی های خدمات دی کیو شاپ از ۵۸ عدد تخم غاز ۵۰ قطعه جوجه غاز از دستگاه جوجه کشی هچ شدند و ۸ عدد از تخم غاز ها بدون نطفه بودند. و به این ترتیب از ۵۰ عدد تخم نطفه دار غاز ۵۰ قطعه تبدیل به جوجه شدند.

آقای حسینی با مشورت خانواده دستگاه دوم را بعد از موفقیت در دوره اول جوجه کشی غاز ، به صورت آنلاین از سایت دی کیو شاپ خریداری کردند که ظرفیت دستگاه جوجه کشی دوم ایشان ۱۵۰ عدد غاز و ۴۲۰ عدد مرغ می باشد. که این دوره هر دو ماشین جوجه کشی ایشان با ظرفیت کامل تخم غاز قرار دارد.

ضمنا” در حال حاضر آقای حسینی جوجه کشی غاز را هم در شانه مخصوص ستر غاز ( بوقلمون ) و سبد هچر ( خوابیده ) انجام میدهد. و در جوجه کشی هیچ تاثیری ندارد و به گفته ایشان دستگاه جوجه کشی و تخم نطفه دار در درصد جوجه درآوری نقش تعیین کننده دارد.

ترفند های جوجه کشی غاز

جوجه کشی غاز به طور مصنوعی دارای ترفندهایی می باشد که مهم ترین ترفند آن ، اسپری کردن آب بر روی تخم غاز می باشد. پرورش غاز در شهرهای شمال ایران مورد علاقه ی مردم بوده است. غازها در باغ ها همانند یک کارگر به هرس علف ها مشغول بودند و زمین را با کود تولیدی غنی می کردند و در شالیزارها پس از دِرو ، محصول از ساقه ای برجا مانده تغذیه می کردند.

غازها در جوجه کشی طبیعی به دلیل طول دوره ی جوجه کشی غاز که ۲۸ تا ۳۵ روز در نژاد های مختلف متغییر است، تعداد کمتری تولید مثل می کنند.بنابراین استفاده از دستگاه جوجه کشی  برای جوجه کشی غاز صرفه ی اقتصادی نگهداری غازها را بالا می برد.

نکاتی در مورد جوجه آوری غاز با درصد بالا

تخم غاز به خوبی در دستگاه جوجه کشی تبدیل به جوجه نمی شود ، دستگاه جوجه کشی مناسب جوجه درآوری غاز یکی از پارامترهای مهم در هچ مطلوب در جوجه کشی غاز می باشد. دمای درون دستگاه جوجه کشی به طور ثابت در دوره ی ستر ۳۷/۵ درجه ی سانتی گراد باید باشد.

این دما در دوره هچر باید ۳۷ درجه ی سانتی گراد باشد. دستگاه هایی جوجه کشی که سرعت هوای درون آن کمتر از دستگاه هایی که سرعت جریان باد در آن بیشتر است بهتر می باشد زیرا سرعت تبخیر رطوبت از سطح تخم ها مناسب تر می باشد سرعت کمتر نیز ممکن است باعث اختلاف دمایی در نقاط مختلف دستگاه شود .

چنانچه میخواهید پرورش غاز را شروع کنید ، مطمئنا نیاز به یک دستگاه جوجه کشی غاز دارید. دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ به صورت فول اتومات طراحی شده اند که به شما قابلیت انتخاب پرنده را نیز می دهند ، و شما می توانید به کمک این دستگاه ها هر نوع پرنده ای را جوجه کشی کرده و پروش دهید.
  نظرات کاربران
  • شنبه 09 اردیبهشت 1396 at 11:15
   Permalink

   با سلام
   احتراما معروض می دارد همکاران محترم شما در تبلیغات حاضر کلی گویی می کنند و تعریف و تمجید بصورت عوام پسندانه مقبول است در حالیکه برای تبلیغ حرفه ای به شما عزیزان پیشنهاد می شود به منظور جذب بیشتر مشتریان و تبلیغ حرفه ای ضروریست مشخصات کیفیت شرکت سازنده حسگرها بدنه عایق کاری و سایر قطعات به تفکیک برای مشتریان تشریح شود تا اطمینان بیشتری برای آنان ایجاد نماید. مثلا گروه اسکندری ارومیه دائما تبلیغ می کند که حسگرهای ما محصول فلان شرکت سوئیس است. لذا لازم است مشخصات کامل فنی برای مشتریان تشریح گردد

   Reply
   • یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 at 17:34
    Permalink

    با سلام
    خدمت شما کاربر محترم / باعث افتخار دی کیو شاپ می باشد از حسن انتخاب و نظر دلسوزانه شما.
    دی کیو شاپ سعی بر آن داشته تا بصورت صادقانه و راست آزمایی مشخصات فنی دستگاه های جوجه کشی و سایر محصولات را در اذهان عمومی ارائه نماید، تا کاربران محترم با مطالعه دقیق و مقایسه مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با سایر وبسایت ها انتخاب نمایند.

    با تشکر فراوان از نظر دلسوزانه شما

    مدیریت دی کیو شاپ

  • دوشنبه 05 آذر 1397 at 21:47
   Permalink

   سلام.مگه تخم غاز توی شانه بوقلمون جا میشه؟

   Reply
   • سه شنبه 06 آذر 1397 at 18:40
    Permalink

    سلام
    هم داخل شانه و هم در سبد هچری می توان جایگذاری کرد.

    دی کیو شاپ

  • دوشنبه 08 بهمن 1397 at 02:20
   Permalink

   سلام
   من از خوزستان هستم . ۲ ماه پیش یک دستگاه ۹۶ تایی از شرکت اسکندری خریداری کردم که داخلش تخم های گرون قیمت گذاشتم ۷۵ عدد گذاشتم همشون نطفه داشتن ۳۶ تاش هچ شدن بقیشون یا وسط راه مردن یا نوک زدن ونمیتونستن بیان بیرون یا کیسه داخل رو سوراخ کردن و مردن . این وضع خیلی بهمم ریخت ۳ روز پشت سر هم به پشتیبانیشون که اقای اشرفی هست تماس میگرفتم ۲۴ ساعته یا اشغال بود یا خدا شاهده اصلا جواب نمیدادن .روز خرید بهم گفتن دستی تنظیم کنید ودر ستر دستگاه رو دما ۳۷.۸و رطوبت ۶۰ ودر روزهای هچر دما ۳۷.۲ و رطوبت ۷۰ الی ۷۵ منم همین کار رو انجام دادم و دمای اتاقم ۲۳ بود ورطوبتش هم ۴۵ بود ولی اخرش ضرر کردم واقعا ازشون ناراضی هستم بعد ۵ روز با ضرر فروختمش والان خدایی میترسم دستگاه بخرم نمیدونم به کی اعتماد کنم

   Reply
   • سه شنبه 09 بهمن 1397 at 17:50
    Permalink

    سلام
    برای اعتماد بیشتر و مطمئن شدن به تجربه و کیفیت شرکت فروش دستگاه جوجه کشی پی ببرید. دی کیو شاپ ، افتخار دارد که اخلاق و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است. که با این حال مشتریان سابق ما برای ما مشتری معرفی می کنند.
    فروش پایان معامله نیست؛ بلکه شروع تعهد ما است!

    دی کیو شاپ

  • دوشنبه 15 بهمن 1397 at 09:33
   Permalink

   سلام من یک دستگاه ۲۵۲ تایی از اسکندری خریدم نمایندگی ۱۴۰ کیلومتر با من فاصله داشت آوردم فرداش برد دستگاه سوخت با دردسر تعویض کردن ۱۲۰ گذاشتم غاز زنده تو تخم مرده خیلی راحت گفتن به ما چه دفعه دوم وسط جوجه کشی موتور راک سوخت رفتم با هزینه خودم نمایندگی آوردم رفت بعد ۵ دقیقه دوباره راک سوخت همه دروغ خدمات رایگان ایراد از کارخونه هست با پرویی جوابگو نیستن خدا ازشون نگذره لعنت بهشون الان میخوام دی کیو شاپ بگیرم خداییش میترسم

   Reply
   • دوشنبه 20 اسفند 1397 at 19:47
    Permalink

    سلام
    برای اطمینان از کیفیت و خدمات گسترده پس از فروش دستگاه جوجه کشی تولیدی شرکت ، لطفا با دفتر تماس بفرمایید تا شماره های مشتریان را خدمت شما بدهند تا با خیال راحت و رضایت خرید نمایید.
    ۰۱۱۴۲۲۶۲۰۵۶
    دی کیو شاپ

  • دوشنبه 20 اسفند 1397 at 03:47
   Permalink

   با سلام خدمت عزیزان ،بنده تازه و با امید فراوان میخواهم این کار را شروع بکنم ،از همه ی انسنهای شریفی که انسانیت دارند ،درخواست راهنمای دارم ،میخوام تو یه مکان ۳۰۰ متری که سر پوشیده هم هست شروع کنم ،،،،نمیدون غاز مولد بگیرم ،یا دستگاه بگیرم ،کمک کنید ،و راهنمایی شرافت مندانه،مرسی

   Reply
   • دوشنبه 20 اسفند 1397 at 18:17
    Permalink

    سلام
    جوجه کشی غاز بیشتر سود دارد . و شما می توانید مثل مشتریای دی کیو شاپ ، جوجه ۱ روزه غاز رو با قیمت مناسب بفروش برسانید.

    دی کیو شاپ

  • چهارشنبه 16 مرداد 1398 at 01:04
   Permalink

   با سلام می خوام به امید خدا و دوم با کمک شما این کار رو آغاز کنم . در مطالب شما گفتید جوجه ۱ روزه غاز رو با قیمت مناسب میشه به فروش رساند ولی متاسفانه اینجا کسی خریدار جوجه ۱ روزه غاز نیست . میشه کمک کنید تا اونها رو به فروش برسونم و قیمت جوجه ۱ روزه غاز چند میشه به فروش رسوند ؟ راستی من در آذربایجانغربی – شهرستان نقده هستم

   Reply
   • چهارشنبه 16 مرداد 1398 at 18:14
    Permalink

    سلام
    جوجه غاز در همه شهرها مشتری های زیادی دارد . شما می توانید در بازارهای هفتگی و روزانه شهر خود و به مانند دیگر مشتریان می توانید با استراتژی خاص فروش ، برای کشورهای اطراف هم صادر نمایید. در کل جوجه کشی غاز بالاترین سود در مقابل دیگر پرندگان دارد.

    دی کیو شاپ

  • سه شنبه 03 دی 1398 at 22:13
   Permalink

   سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که من دستگاه ۹۶ تایی خریدم میخوام داخلش تخم غاز برارم آیا آب پاشی نیازه یا خیر
   از چه موقع آب پاشی شروع میشه

   Reply
   • چهارشنبه 04 دی 1398 at 11:26
    Permalink

    سلام
    بله از هفته دوم به بعد باید آبپاشی نمایید.

  • یکشنبه 13 بهمن 1398 at 02:40
   Permalink

   سلام خلاصه دو بار اعتماد کردم نه بخاطر پولش بخار ان حیوانهای که زنده بگور شده وخنده تلخ فروشنده به ریش خودش واجدادش حال بعنوان یک انسان همدین مسلمان به حرمت خودتان یاری راهنمایم کتید یک دستگاه ۵۰ تای غاز بخرم به هر دو حالت دعاگو خواهیم شد دیدید سرافراز بدانید دعای خیر امسال من دنبالتان است خدا نکرده دردو مرض ادمهای فریب کار احاطه کرده بدانید از اعمال خودکرده را تدبیر نیست خدا یار ونگهدارتان

   Reply
   • یکشنبه 13 بهمن 1398 at 16:33
    Permalink

    سلام
    مدل های مختلف دستگاه جوجه کشی در سایت موجود می باشد. برای جوجه کشی غاز مدل های ۵۰sh و ۱۰۰sh و ۱۵۰sh و ۱۷۰sh بیشترین فروش می باشد که این مدل ها را به شما معرفی می کنیم/
    موفق و پاینده باشید

  • Pingback:جوجه کشی غاز + آموزش اصول جوجه کشی غاز + فیلم

  • چهارشنبه 27 اسفند 1399 at 19:36
   Permalink

   سلام اقامن از گیلان هستم و ۱۴ سالم هست خودم با وسایل خودم دستگاه درست کردم با کندو زنبور عسل . با هزینه ۱۰۰ هزار تومن
   تخم مرغ لاری گزاشتم هیچ ردی نداشت همه هچ شدن و جوجه شدن حتی یکی از دستم افتاد و شکست و من اونم دورشو چسب زدم و از اون تخم شکسته هم جوجه در اوردم . الان هم قو غاز گزاشتم خدارو شکر دارن هچ میشن .بای

   Reply
   • سه شنبه 03 فروردین 1400 at 13:06
    Permalink

    سلام وقت بخیر دوست عزیز
    موفق باشید 🙏 🌹

  • دوشنبه 06 اردیبهشت 1400 at 00:34
   Permalink

   سلام من بلدرچین دماوند دارم الان ۴ دوره است که تخم میزارم و جوجه تا قبل از دوره هچر یعنی روز ۲۷ ام زنده است ولی تو هچ نوک نمیزنه که خارج بشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

   Reply
   • سه شنبه 07 اردیبهشت 1400 at 10:29
    Permalink

    سلام وقت بخیر
    جوجه کشی پارامترهای مختلفی دارد تا هچ کامل انجام گیرد. تغذیه مولد ، درصد نرینگی ، مدت زمان نگهداری تخم نطفه دار ، کندلینگ کردن ، درصد نطفه ، مطمئن شدن از دقیق بودن دما و رطوبت ، در روزهای پایانی درب دستگاه را نباید باز کنید و …. این موارد بخشی از پارامترهای جوجه کشی موفق می باشد که باید حتما رعایت کنید تا هچ بالایی داشته باشید.

  • دوشنبه 11 مرداد 1400 at 20:49
   Permalink

   سلام وقت بخیر
   مرغ دوساله مخچه روی پاش دراورده و غذا نمیخوره و لاغر شده
   درمانی براش هست؟

   Reply
   • سه شنبه 12 مرداد 1400 at 09:32
    Permalink

    سلام وقت بخیر
    پماد نئومایسین سولفات را بر روی میخچه بمدت ۳ روز بمالید و بعد از این مدت با بتادین شستشو دهید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.