جوجه در آوری ۱۰۰ درصدی غاز

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز :‌ امروزه جوجه کشی غاز به علت مقاومت بالای این حیوان در برابر انگل ها، بیماری ها و حساسیت های آن تنها در مراتع و چراگاه ها صورت میگیرد و بیشتر پرورش دهندگان این حیوان، آن را در کنار سایر حیوانات اهلی خود همچون مرغ و خروس یا اردک قرار نمیدهند. چرا که غاز به علت مقاومت بالای خود میتواند یک ناقل بیماری به حساب بیاید و حضور آن خطر مریضی طیور دیگر را افزایش میدهد.

نکات مهم در جوجه آوری غاز

اما جوجه کشی غاز جز پرنده هایی می باشد که علاقمندان زیادی دارد که در هر دستگاه جوجه کشی قادر به تبدیل تخم به جوجه را ندارد. مشتریان دی کیو شاپ با درصد هچ بالا و جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز از تخم های نطفه دار به این نتیجه رسیدن که دی کیو شاپ یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه جوجه کشی پرندگان و بخصوص غاز را با متد روز و دارای سیستم کنترل فول دیجیتال و طرح PLC که قابلیت کالیبراسیون را برای کاربر تسهیل بخشید است.

همچنین سیستم کنترل دارای انتخاب پرنده، روز شمار جوجه کشی ، سوخنگو سه زبانه جوجه کشی و اتصال به مودم جی اس ام را تولید و روانه بازار داخل و خارج کشور عرضه می کند.

دستگاه جوجه کشی غاز

دی کیو شاپ با بروزترین و هوشمندترین دستگاه جوجه کشی امروزه کار جوجه کشی را برای علاقمندان به این صنعت بهبود بخشیده است که می توان با مشاوره و راهنمایی خدمات گسترده پس از فروش شرکت در رابطه با جوجه کشی تخصصی انواع پرندگان ، تغذیه جوجه ها و پرورش پرندگان بالغ تاثیر بسزایی در موفقیت این صنعت داشته است.

هر ساله با شروع فصل پاییز جوجه کشی غاز کلید می خورد و تا پایان اردیبهشت سال بعد ادامه دارد. علاقمندان زیادی برای جوجه کشی غاز برای تهیه با کیفیت ترین نوع ماشین جوجه کشی به دی کیو شاپ مراجعه می کنند تا جوجه کشی غاز با هچ بالایی را تجربه نمایند.

جهت تهیه دستگاه جوجه کشی غاز به این بخش مراجعه کنید :

دستگاه جوجه کشی غاز

اکثر مشتریان دی کیو شاپ بعد از جوجه کشی دوره اول و هچ مطلوب این صنعت را به عنوان شغل در نظر دارند و تعداد دستگاه جوجه کشی را ارتقا می دهند و با تعداد ماشین جوجه کشی بیشتری در نهایت سود حاصله بیشتری تصاحب می کنند و گسترش این صنعت کمک شایانی در بحث کارآفرینی دارد.

مقاله سود جوجه کشی را از دست ندهید !

جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز توسط مشتریان دی کیو شاپ

ویدئو زیر ( جوجه آوری ۱۰۰ درصدی غاز )  ارسال شده توسط یکی از مشتریان فعال مجموعه دی کیو شاپ بنام سید کاظم حسینی می باشد که با علاقه شخصی و اطلاعات مختصر خود در رابطه با جوجه کشی غاز پا به این عرصه گذاشت و دوره اول با کمک و راهنمایی های خدمات دی کیو شاپ از ۵۸ عدد تخم غاز ۵۰ قطعه جوجه غاز از دستگاه جوجه کشی هچ شدند و ۸ عدد از تخم غاز ها بدون نطفه بودند. و به این ترتیب از ۵۰ عدد تخم نطفه دار غاز ۵۰ قطعه تبدیل به جوجه شدند.

آقای حسینی با مشورت خانواده دستگاه دوم را بعد از موفقیت در دوره اول جوجه کشی غاز ، به صورت آنلاین از سایت دی کیو شاپ خریداری کردند که ظرفیت دستگاه جوجه کشی دوم ایشان ۱۵۰ عدد غاز و ۴۲۰ عدد مرغ می باشد. که این دوره هر دو ماشین جوجه کشی ایشان با ظرفیت کامل تخم غاز قرار دارد.

ضمنا” در حال حاضر آقای حسینی جوجه کشی غاز را هم در شانه مخصوص ستر غاز ( بوقلمون ) و سبد هچر ( خوابیده ) انجام میدهد. و در جوجه کشی هیچ تاثیری ندارد و به گفته ایشان دستگاه جوجه کشی و تخم نطفه دار در درصد جوجه درآوری نقش تعیین کننده دارد.

در ادامه ویدئو دیگری از مشتریان دی کیو شاپ در رابطه با جوجه آوری غاز با نرخ بالا برای شما قرار دادیم که امیدواریم برای شما مفید و موثر واقع شود.

 

priority_high نظرات کاربران
 • شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ at ۱۱:۱۵
  Permalink

  با سلام
  احتراما معروض می دارد همکاران محترم شما در تبلیغات حاضر کلی گویی می کنند و تعریف و تمجید بصورت عوام پسندانه مقبول است در حالیکه برای تبلیغ حرفه ای به شما عزیزان پیشنهاد می شود به منظور جذب بیشتر مشتریان و تبلیغ حرفه ای ضروریست مشخصات کیفیت شرکت سازنده حسگرها بدنه عایق کاری و سایر قطعات به تفکیک برای مشتریان تشریح شود تا اطمینان بیشتری برای آنان ایجاد نماید. مثلا گروه اسکندری ارومیه دائما تبلیغ می کند که حسگرهای ما محصول فلان شرکت سوئیس است. لذا لازم است مشخصات کامل فنی برای مشتریان تشریح گردد

  Reply
  • یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ at ۱۷:۳۴
   Permalink

   با سلام
   خدمت شما کاربر محترم / باعث افتخار دی کیو شاپ می باشد از حسن انتخاب و نظر دلسوزانه شما.
   دی کیو شاپ سعی بر آن داشته تا بصورت صادقانه و راست آزمایی مشخصات فنی دستگاه های جوجه کشی و سایر محصولات را در اذهان عمومی ارائه نماید، تا کاربران محترم با مطالعه دقیق و مقایسه مشخصات فنی دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ با سایر وبسایت ها انتخاب نمایند.

   با تشکر فراوان از نظر دلسوزانه شما

   مدیریت دی کیو شاپ

   Reply
 • دوشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۷ at ۲۱:۴۷
  Permalink

  سلام.مگه تخم غاز توی شانه بوقلمون جا میشه؟

  Reply
  • سه شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۷ at ۱۸:۴۰
   Permalink

   سلام
   هم داخل شانه و هم در سبد هچری می توان جایگذاری کرد.

   دی کیو شاپ

   Reply
 • دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ at ۰۲:۲۰
  Permalink

  سلام
  من از خوزستان هستم . ۲ ماه پیش یک دستگاه ۹۶ تایی از شرکت اسکندری خریداری کردم که داخلش تخم های گرون قیمت گذاشتم ۷۵ عدد گذاشتم همشون نطفه داشتن ۳۶ تاش هچ شدن بقیشون یا وسط راه مردن یا نوک زدن ونمیتونستن بیان بیرون یا کیسه داخل رو سوراخ کردن و مردن . این وضع خیلی بهمم ریخت ۳ روز پشت سر هم به پشتیبانیشون که اقای اشرفی هست تماس میگرفتم ۲۴ ساعته یا اشغال بود یا خدا شاهده اصلا جواب نمیدادن .روز خرید بهم گفتن دستی تنظیم کنید ودر ستر دستگاه رو دما ۳۷.۸و رطوبت ۶۰ ودر روزهای هچر دما ۳۷.۲ و رطوبت ۷۰ الی ۷۵ منم همین کار رو انجام دادم و دمای اتاقم ۲۳ بود ورطوبتش هم ۴۵ بود ولی اخرش ضرر کردم واقعا ازشون ناراضی هستم بعد ۵ روز با ضرر فروختمش والان خدایی میترسم دستگاه بخرم نمیدونم به کی اعتماد کنم

  Reply
  • سه شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ at ۱۷:۵۰
   Permalink

   سلام
   برای اعتماد بیشتر و مطمئن شدن به تجربه و کیفیت شرکت فروش دستگاه جوجه کشی پی ببرید. دی کیو شاپ ، افتخار دارد که اخلاق و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است. که با این حال مشتریان سابق ما برای ما مشتری معرفی می کنند.
   فروش پایان معامله نیست؛ بلکه شروع تعهد ما است!

   دی کیو شاپ

   Reply
 • دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ at ۰۹:۳۳
  Permalink

  سلام من یک دستگاه ۲۵۲ تایی از اسکندری خریدم نمایندگی ۱۴۰ کیلومتر با من فاصله داشت آوردم فرداش برد دستگاه سوخت با دردسر تعویض کردن ۱۲۰ گذاشتم غاز زنده تو تخم مرده خیلی راحت گفتن به ما چه دفعه دوم وسط جوجه کشی موتور راک سوخت رفتم با هزینه خودم نمایندگی آوردم رفت بعد ۵ دقیقه دوباره راک سوخت همه دروغ خدمات رایگان ایراد از کارخونه هست با پرویی جوابگو نیستن خدا ازشون نگذره لعنت بهشون الان میخوام دی کیو شاپ بگیرم خداییش میترسم

  Reply
  • دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ at ۱۹:۴۷
   Permalink

   سلام
   برای اطمینان از کیفیت و خدمات گسترده پس از فروش دستگاه جوجه کشی تولیدی شرکت ، لطفا با دفتر تماس بفرمایید تا شماره های مشتریان را خدمت شما بدهند تا با خیال راحت و رضایت خرید نمایید.
   ۰۱۱۴۲۲۶۲۰۵۶
   دی کیو شاپ

   Reply
 • دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ at ۰۳:۴۷
  Permalink

  با سلام خدمت عزیزان ،بنده تازه و با امید فراوان میخواهم این کار را شروع بکنم ،از همه ی انسنهای شریفی که انسانیت دارند ،درخواست راهنمای دارم ،میخوام تو یه مکان ۳۰۰ متری که سر پوشیده هم هست شروع کنم ،،،،نمیدون غاز مولد بگیرم ،یا دستگاه بگیرم ،کمک کنید ،و راهنمایی شرافت مندانه،مرسی

  Reply
  • دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ at ۱۸:۱۷
   Permalink

   سلام
   جوجه کشی غاز بیشتر سود دارد . و شما می توانید مثل مشتریای دی کیو شاپ ، جوجه ۱ روزه غاز رو با قیمت مناسب بفروش برسانید.

   دی کیو شاپ

   Reply
 • چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ at ۰۱:۰۴
  Permalink

  با سلام می خوام به امید خدا و دوم با کمک شما این کار رو آغاز کنم . در مطالب شما گفتید جوجه ۱ روزه غاز رو با قیمت مناسب میشه به فروش رساند ولی متاسفانه اینجا کسی خریدار جوجه ۱ روزه غاز نیست . میشه کمک کنید تا اونها رو به فروش برسونم و قیمت جوجه ۱ روزه غاز چند میشه به فروش رسوند ؟ راستی من در آذربایجانغربی – شهرستان نقده هستم

  Reply
  • چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ at ۱۸:۱۴
   Permalink

   سلام
   جوجه غاز در همه شهرها مشتری های زیادی دارد . شما می توانید در بازارهای هفتگی و روزانه شهر خود و به مانند دیگر مشتریان می توانید با استراتژی خاص فروش ، برای کشورهای اطراف هم صادر نمایید. در کل جوجه کشی غاز بالاترین سود در مقابل دیگر پرندگان دارد.

   دی کیو شاپ

   Reply
 • سه شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۸ at ۲۲:۱۳
  Permalink

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم که من دستگاه ۹۶ تایی خریدم میخوام داخلش تخم غاز برارم آیا آب پاشی نیازه یا خیر
  از چه موقع آب پاشی شروع میشه

  Reply
  • چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۸ at ۱۱:۲۶
   Permalink

   سلام
   بله از هفته دوم به بعد باید آبپاشی نمایید.

   Reply
 • یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ at ۰۲:۴۰
  Permalink

  سلام خلاصه دو بار اعتماد کردم نه بخاطر پولش بخار ان حیوانهای که زنده بگور شده وخنده تلخ فروشنده به ریش خودش واجدادش حال بعنوان یک انسان همدین مسلمان به حرمت خودتان یاری راهنمایم کتید یک دستگاه ۵۰ تای غاز بخرم به هر دو حالت دعاگو خواهیم شد دیدید سرافراز بدانید دعای خیر امسال من دنبالتان است خدا نکرده دردو مرض ادمهای فریب کار احاطه کرده بدانید از اعمال خودکرده را تدبیر نیست خدا یار ونگهدارتان

  Reply
  • یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ at ۱۶:۳۳
   Permalink

   سلام
   مدل های مختلف دستگاه جوجه کشی در سایت موجود می باشد. برای جوجه کشی غاز مدل های ۵۰sh و ۱۰۰sh و ۱۵۰sh و ۱۷۰sh بیشترین فروش می باشد که این مدل ها را به شما معرفی می کنیم/
   موفق و پاینده باشید

   Reply
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *