تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی

تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی

لطفا برای اطلاع رسانی و خرید تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی به فروشگاه دی کیو شاپ مراجعه نمایید و خرید آنلاین و مطمئن انجام دهید

تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی دی کیوشاپ در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برای بهبود و کارآفرینی جوانان جویای کار تا با کمترین هزینه و با هدف اشتغالزایی دارای شغل مناسب و پر درآمدی باشند. با برنامه ریزی مناسب می توان دارای شغل در خور توجه و تولید ارگانیک و سالم انواع طیور ائم از جوجه درآوری از دستگاه جوجه کشی برای تولید جوجه یکروزه مرغ ، اردک ، بلدرچین، غاز ، قرقاول ، بوقلمون و غیره که هر کدام از پرنده ها دارای زیر شاخه های خاص خودش می باشد.

برای فعالیت در این بخش باید زمینه کار محیا باشد تا بتوان تولید با کیفیت و کم هزینه ای داشت. بهتر است برای شروع دستگاه جوجه کشی فول دیجیتال با کیفیت را از شرکت معتبر خریداری کنید . برای خرید حتما از راندمان عملی دستگاه جوجه کشی مطمئن شوید، چرا که متاسفانه برخی از شرکت های زیر پله ای دستگاه جوجه کشی بی کیفیت تولید می کنند و با استفاده از سایت های زرد و تبلیغات سوء شما مشتریان محترم را گمراه می کنند! برای خرید مطمئن از سابقه فعالیت شرکت تولید کننده دستگاه جوجه کشی / قفس و پرکن جویا شوید! از مشتریان قدیمی پرس و جو کنید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی دی کیو شاپ

فروشگاه اینترنتی دی کیو شاپ در نظر دارد تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی را برای برخی محصولات تولیدی اجرا نماید. دستگاه های جوجه کشی مدل های DQ1-30SH / DQ1-40SH / DQ1-50SH / DQ1-100SH / DQ1-150SH / DQ1-170SH / DQ1- 200 SH  هر کدام دارای ۵ درصد تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی می باشد. همچنین قفس پرورش بلدرچین و کبک مولد دارای ۲ درصد تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی می باشد. ( حداقل سفارش ۵ متر می باشد)

مدت اعتبار تخفیف ویژه نمایشگاه مجازی ۱۰ روز می باشد. ( ۲۴ مهر تا ۲ آبان ۹۵ )

به امید ایرانی موفق با تولید ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *