تبریک بهار ۱۴۰۰ و شکفتن خوشی ها

تبریک بهار ۱۴۰۰

جشن باستانی نوروز همزمان با آغاز بهار دلکش طبیعت،شکوفه های مهربانیش را بار دیگر بر سر طبیعت و دیدگان مردمانش چنان هدیه میبخشد که ما نیز قرار است همچون همه ی گذشتگان و البته تمامی آیندگان،تجربه کننده ی آنی باشیم که ایزد دانا برای ما به نیکی خواسته است.

سال ۱۳۹۹ برای تیم دی کیو شاپ پایان یک سال عمر گران وسال ۱۴۰۰ آغاز رستاخیزی دیگر است که اگر قرار است مسافر ۳۶۵ روزه ی آن باشیم، همچون سال های گذشته جز کمک به افزایش دانش در زمینه تولید و پرورش طیور و کارآفرینی که رسالت اصلی مان است از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و به یاری ایزد توانا و کمک شما همراهان همیشگی دی کیو شاپ، تلاشمان را در این زمینه دو چندان و همت مان را در این راستا به یاریتان بلندمرتبه تر نماییم.

با این حال که سال نو و بهاری نو، فرصتی تازه برای نونما شدن است ما نیز بر آن بوده ایم که هم در سال جدید با برنامه هایی مدون صفحات جدیدی از علم تولید و پرورش طیور را به روی مخاطبانمان بازگشایی نماییم.

دی کیو شاپ در این سالی که گذشت بمانند دیگر هموطنان عزیز ، ضمن رعایت پرونکل های بهداشتی مشتریان و کاربران را در کار و تولید همراهی و حمایت کرد تا بتواند چرخه اقتصاد خانوار را به گردش در آورد . بخش آموزش همواره با به روزترین مقالات تخصصی علمی در زمینه جوجه کشی ، پرورش و بیماری ها ، کمک شایانی به کاربران کردند که همکاران این بخش برای سال ۱۴۰۰ با مقالات تخصصی جدید و ویدئوها و پادکست های تخصصی جوجه کشی در کنار شما خواهند بود. خدمات پس از فروش دی کیو شاپ یکی از بخش های فعال این مجموعه می باشد که با تجربه و تخصص ویژه در راستای آموزش و تامین قطعات با شما مشتریان عزیز همراه بودند که در بعضی مواقع شاهد بودم تا پاسی از شب و یا در روزهای تعطیل در منزل مشتری حاضر می شدند تا مشکلات دستگاه جوجه کشی و یا خدمات جانبی را تقدیم کنند. بخش فروش دی کیو شاپ در ایام عید بصورت آنلاین فروش انواع دستگاه جوجه کشی و تجهیزات را خدمت شما علاقمندان ارائه می دهد.

ضمن ستایش از ایزد دانا و سپاس از همراهان آگاه دی کیو شاپ، به اطلاع می رسانم گروه خدمات پس از فروش دی کیو شاپ بمانند نوروز سال های گذشته بصورت خدمات ویژه و فعال در خدمت شما عزیزان خواهند بود.
نوروز باستانی سال ۱۴۰۰ را به همه کاربران فرهیخته و همکاران گرامی تبریک عرض می نماییم. و به امید خداوند متعال سال جدید با تزریق همگانی واکسن کرونا ، هموطنان عزیز زندگی سلامت و خوش و پربرکتی را داشته باشند.

ارادتمند مدیریت دی کیو شاپ

تبریک بهار ۱۴۰۰ دی کیو شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.