تبریک بهار ۹۹

تبریک بهار 99 دی کیو شاپ

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید

وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

صفیر مرغ برآمد بط شراب کجاست

فغان فتاد به بلبل نقاب گل که کشید

تبریک بهار ۹۹

با سلام و تبریک بهار نو خدمت شما همراهان و علاقمندان به صنعت جوجه کشی و طیور. سال نومی شود. زمین نفسی دوباره می کشد. برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره…من…تو…ما…کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟…پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟…زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد و …سال نو مبارک …چون همیشه امیدوار و سال نو مبارک ان شالله به لطف پرودگار باری تعالی ، سال ۱۳۹۹ برای همه عزیزان خوش و پربرکت باشد و در سایه خانواده محترم بسلامتی زندگی نمایید.

این مجموعه طبق روال سال های گذشته ، بهار ۹۹ نیز به همراه شما خواهد بود. در ایام نوروز، گروه خدمات پس از فروش دی کیو شاپ به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.

تبریک بهار

در سالی که با هم و در کنار هم سپری کردیم ، و با شیوع بیماری کرونا ویروس و مبتلا شدن بخشی از هموطنان عزیز به این نوع ویروس ، بهترین راه پیشگیری می باشد که می توان با شستشوی مداوم دست با مایع دستشویی و ضدعفونی های دست و سطوح این ویروس را شکست دهیم. در ایام نوروز با ماندن در خانه زنجیره بیماری را قطع کنیم.

دی کیو شاپ همواره سعی بر این داشت با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش متعهد رضایت واقعی مشتریان را جلب کند تا کسب و کار پر سودی را داشته باشند. همکاران ما در بخش IT سایت ، مطالب علمی و مرجع جوجه کشی و طیور را بصورت کاربردی در بخش وبلاگ ( علمی ) سایت قرار دادند تا شما کاربران محترم از جدیدترین و بروزترین مطالب علمی در حیطه جوجه کشی و پرورش کسب نمایید.

دی کیو شاپ همواره با یک دهه فعالیت رسمی در صنعت جوجه کشی و طیور گام مثبتی در راستای کمک به علاقمندان به این صنعت داشته است. همچنین در سال ۹۹ طبق روال گذشته و با چند برابر ظرفیت به تعهد خود مبنی بر آموزش و خدمت رسانی به شما عزیزان ادامه خواهد داد.

در پایان از تمامی عزیزان که در سال ۹۸ ما را همراهی کردند تشکر و قدردانی می کنم و از خدای بزرگ سلامتی برای تمام مردم جهان و بخصوص هموطنان عزیزم مسئلت دارم و سال ۹۹ برای همه خوش و پربرکت باشد.

به امید فردایی بهتر – مدیریت دی کیو شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *