اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران

دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران
4.7/5 - (6 امتیاز)

با عنایت پروردگار اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران با کمک بسیج سازندگی در استان مازندران در تاریخ ۱۲ آذر ۹۵ به کار خود پایان داد.

در این دوره از نمایشگاه سپاه پاسداران از بسیجیان کارآفرین و تولیدکننده دعوت به عمل آورد تا در این نمایشگاه تولیدات خود را به عموم مردم عرضه و معرفی نمایند که اولین دوره آن با موفقیت به پایان رسید.

اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه از تاریخ ۴ آذر شروع به کار کرد و با استقبال عموم مردم تا ۱۲ آذر تمدید شد که با مدیریت خوب و برنامه ریزی از پیش تعیین شده به پایان رسید. افتتاحیه این نمایشگاه با حضور گرم سرلشگر محترم جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران و نماینده مقام معظم رهبری آیت الله معلمی، سردار بابایی فرمانده سپاه ۲۵ کربلا ، استاندار و دیگر مسئولین شنبه مورخ ششم آذر ۹۵ انجام شد که حضور دی کیو شاپ در غرفه ۲۹  اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی که بعنوان پشتیبان بسیج در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و جدیدترین محصولات شرکت را به سمع و نظر بازدیدکنندگان رساند.

اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران (منهای نفت)

در این نمایشگاه که با عنوان منهای نفت در مرکز استان مازندران با حضور مقامات کشوری و لشگری و استانی برگزار شد، دی کیو شاپ با عرضه دستگاه جوجه کشی با جدیدترین برد که قابلیت نصب مودم جی اس ام ، روز شمار ، انتخاب پرنده و سخنگو نیز می باشد در این نمایشگاه رونمایی کرد و بازدید کنندگان از جدیدترین سیستم کنترل هوشمند و فول دیجیتال دستگاه جوجه کشی دیدن کردند. همچنین غرفه دی کیو شاپ در این نمایشگاه در مورد پرورش طیور بویژه غاز و بلدرچین مولد و .. و جوجه درآوری در دستگاه جوجه کشی نیز به علاقمندان به این رشته توضیحاتی داده شد.

اولین دوره نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی برحسب فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، بسیج سازندگی با مدیریت جناب سرهنگ شریعتی و جناب مهندس برمر با هدف کارآفرینی و اشتغال که اقتصاد کشور را بر پایه بدون نفت (منهای نفت) و حمایت از تولید ملی با استقبال چشمگیر عموم مردم در جزیره بوستان ملل ساری برگزار شد و با موفقیت به پایان رسید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.